הזמנה לשיתוף פעולה
ליועצים ומאמנים עסקיים

 


נעים מאוד, אני דקלה אפשטין – מייסדת שיטת פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים

 

מומחית בהפקת כנסים ואירועים פרונטליים ודיגיטליים מרובי משתתפים.
בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת  מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק ויחסי ציבור.

בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה רעננה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם.

בעלת ניסיון רב בניהול, ארגון והפקה של פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים, מרובי משתתפים, שמעניקים לבעלי העסקים המרצים בהם – הכרה וחשיפה עצומה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.
בשנתיים האחרונות הפקתי מעל 100 פאנלי חשיפת מומחים מקצועיים, בהם השתתפו מעל 250 מרצים מומחים בתחומם, שלתכנים שלהם נחשפו קרוב ל – 100,000 לקוחות פוטנציאלים!

אני מעניקה לבעלי עסקים מתחומי הייעוץ, אימון וטיפול שירותים עסקיים בתחום השיווק הדיגיטלי והפקת אירועים עסקיים.
בשלוש השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בלימוד והנחייה בתחומי – בניית רשימות תפוצה, שיתופי פעולה וסודות השיווק הדיגיטלי.
אני מניחה שהלקוחות שלך היו רוצים ללמוד איך להגיע לקהלים גדולים, לזכות בהכרה כמומחים בתחומם, לבנות רשימת תפוצה ולהגדיל אותה תמידית.

אני מעוניינת שנבחן אפשרות לחיבור עסקי ביננו שבו נפרה הדדית את הפעילות שלנו.

מהנסיון שלי ושל לקוחותיי למדתי כי אחת הדרכים היותר יעילות להגיע לקהלי יעד מדויקים, לזכות בהכרה כמומחים בתחומינו ולבנות קהילה ורשימת תפוצה של לקוחות משלמים, היא באמצעות השתתפות בפאנלי מומחים דיגיטלים.

 

השתתפות בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי – זו הדרך לחשוף את העסק שלך והשיטה שלך, במינימום השקעה ובמינימום זמן ולהגיע לקהל לקוחות מדויקים עבורך ועבור העסק שלך, שיקשיבו לך ויתעורר בהם הרצון לקנות ממך, מבלי הצורך למכור להם.

פאנל החשיפה הדיגיטלי מתקיים באינטרנט, ובו מתחברים יחד איתך, בעלי עסקים, שכל אחד מכם מקליט הרצאת תוכן איכותית, שבה צופים מאות לקוחות פוטנציאלים. כך, הפאנל מייצר לך ולכל המרצים הנוספים איתך חשיפה רחבה לקהל היעד וממצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

אני שמחה להזמינך לקבל טעימה מהשירות שלי ולהשתתף כמנחה באקדמיה דיגיטלית בנושא אסטרטגיות לשיווק וקידום העסק לצד יועצים עסקיים מתחומים שונים, יחד נשתף את קהל הצופים שלנו בוידאו-טיפ מרוכז ומזוקק (עד 20 דקות) ומלא בערך עבור קהל המאזינים והצופים (שיווק, מכירות, אסטרטגיות פיתוח העסק, משפכי שיווק, שיווק העסק באמצעות הרצאות ועוד).

 

האקדמיה על כל תכניה תהיה פתוחה לכל הקהלים הרלוונטים המשותפים שלנו  בין 23/6 עד 30/6 ואשמח מאוד שתקח בה כחלק כמרצה לקהל עסקי בנושא פרודקטיביות והצלחה באסטרטגיות שיווק וקידום העסק.

אשמח לשוחח!

המלצות מקולגות שעובדים עם בעלי עסקים:

פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי!
הפקה ברמה הכי גבוהה שיש. אחד הדברים הכי מדהימים בעיני - שדקלה מעבירה את המרצים תהליך הכנה כדי להגיע עם הרצאה הכי טובה שיש. כל ההדרכות בפאנל מלאות בערך. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!

רוזין רוזנבלום
מומחית לשיווק - אחת המשווקות המקוריות והנועזות ביותר הפועלות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי

התוצאות המדהימות של הפאנל היו מעל ומעבר. אני הולך להיות מנוי בפאנלים של דקלה. אני ממש ממליץ על השירות של דקלה. הכל מתוקתק כמו שצריך. בייחוד, ההסבר שלה על כל התהליך ממש מההתחלה. תצטרפו לפאנלים של דקלה. פאנלים נהדרים ומתוקתקים.

מנו בן הרוש
מנטור עסקי

פאנל חשיפת מומחים זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו. הפאנלים של דקלה מעולים ולא רק מעולים גם מיצרים מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!

סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון

אין ספק שהשתתפות בפאנלי החשיפה של דקלה, זו דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. שמחתי לגלות שהפאנל מאורגן בצורה נפלאה. מתחילתו ועד סופו, תכנים מרתקים, ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.

רמי דבורה
אחד מהטריינרים המבוקשים והמצליחים בישראל

כן דקלה, אשמח לשוחח ולקבל פרטים נוספים!

גלילה למעלה
דילוג לתוכן