הגיע הזמן
שהרבה יותר אנשים,
ישמעו אותך וישמעו עליך!!

והדרך הכי מהירה לגרום לזה לקרות היא – 
להשתתף בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי, שחושף אותך בפני קהלים גדולים של לקוחות פוטנציאליים שרוצים וצריכים לשמוע אותך!

פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי!
הפקה ברמה הכי גבוהה שיש. אחד הדברים הכי מדהימים בעיני - שדקלה מעבירה את המרצים תהליך הכנה כדי להגיע עם הרצאה הכי טובה שיש. כל ההדרכות בפאנל מלאות בערך. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!

רוזין רוזנבלום
מומחית לשיווק - אחת המשווקות המקוריות והנועזות ביותר הפועלות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי

השיטה שלך או העסק שלך צריכים לקבל הרבה יותר הכרה וחשיפה, וברור לך שהגיע הזמן להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים!
השיטה והדרך הכי מהירה לגרום לזה לקרות, היא-

להשתתף בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי 

 שיתן לך חשיפה למאות ואלפי לקוחות חדשים שרוצים וצריכים לשמוע ולהכיר אותך.

השתתפות בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי – זו הדרך לחשוף את העסק שלך והשיטה שלך, במינימום השקעה ובמינימום זמן ולהגיע לקהל לקוחות מדויקים עבורך ועבור העסק שלך, שיקשיבו לך ויתעורר בהם הרצון לקנות ממך, מבלי הצורך למכור להם.

פאנל החשיפה הדיגיטלי מתקיים באינטרנט, ובו מתחברים יחד איתך, בעלי עסקים, שכל אחד מכם מקליט הרצאת תוכן איכותית, שבה צופים מאות לקוחות פוטנציאלים. כך, הפאנל מייצר לך ולכל המרצים הנוספים איתך חשיפה רחבה לקהל היעד וממצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

מה הרווח שלך מהשתתפות
כמרצה בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי?

בניית המותג שלך כעסק מוביל בתחומך

הרצאה בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי מייצרת לך חשיפה והכרה כמומחה, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו.

חשיפה של העסק שלך וההרצאה שלך למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים

בכל פאנל חשיפה כזה, צופים בממוצע כ – 1,500 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך. כך אאפשר לך את החשיפה, העוצמה, האיכות, היתרון והבמה הייחודית שלך לצד בעלי עסקים נוספים מתחומך.

ההרצאה שלך מוקלטת מראש לנוחות מקסימלית עבורך ועבור קהל הצופים

ההרצאה שלך מוקלטת ומצולמת מראש, כדי לאפשר לך נינוחות מקסימלית ותוצאה מושלמת. ההרצאה שלך ושל כל המרצים בפאנל זמינות להאזנה וצפייה בנוחות מהמחשב הביתי או הסמארטפון, ומוגשות לצפיה ללא תשלום, במשך שבוע, דבר שמעודד מאות ואלפי הרשמות לפאנל, בזמן מאוד קצר.

שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך עם קולגות נוספים בתחומך

ההשתתפות בפאנל החשיפה מייצרת שיתופי פעולה פוריים ומניבים בין המרצים ומאפשרת לך במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

הופעה שלך במאגר מומחים דיגיטלי

נפתחת בפניך האפשרות להיכנס למאגר מומחים דיגיטלי, שמייצר חשיפה נוספת ומניבה, לאחר ירידת פאנל החשיפה הדיגיטלי מהאוויר.

הגדלת רשימת התפוצה והגדלת ההכנסות בעסק שלך

בכל פאנל חשיפה כזה נרשמים לרשימת התפוצה שלך לקוחות פוטנציאלים, שחלקם יהפכו ללקוחות משלמים לעסק שלך, עוד בזמן שההרצאה שלך מופיעה בפאנל החשיפה.

הזדמנות להפוך את ההרצאה שלך למוצר מידע דיגיטלי למכירה

ההשקעה שלך בהקלטת הרצאת התוכן לפאנל החשיפה ממשיכה להניב כסף! כעת הגיע הזמן לעשות בה שימוש ולמכור אותה גם כמוצר מידע.איך נגרום להרבה יותר אנשים לשמוע אותך ולשמוע עליך?

ואיך פאנל חשיפת מומחים דיגיטלי עובד עבורך:

היכרות בינינו

כדי שאוכל להכיר אותך ואת העסק שלך, ולעזור לך למכור את ההרצאה המדויקת ביותר בשבילך, אנחנו מתחילים בשאלון התאמה קצר כדי להכיר אותך ואת הנושא שמעניין אותך להרצות עליו.

אישור תנאי ההשתתפות וקבלת תשלום על השירות

במידה והשירות אכן מתאים לעסק שלך, ובהתאם לתשובות שלך בשאלון ההתאמה, זו גם נקודת הזמן הנכונה עבורך להשתתף כמרצה בפאנל חשיפת מומחים, אעביר אותך לאישור תנאי ההשתתפות ואז לעמוד תשלום מאובטח בסך 900 ש”ח + מע”מ, שאותו ניתן לפרוס לשני תשלומים בכרטיס אשראי.

מכינים אותך להיות במיטבך בהרצאה בפאנל חשיפת המומחים

כדי להבטיח שהמומחיות שלך תעבור לקהל בדרך הטובה ביותר, וההרצאה שלך תהיה איכותית, משכנעת ומרהיבה, ותעבור בצורה הטובה ביותר למאות ואלפי הצופים שנרשמים לצפות בהרצאות הפאנל, אני מעבירה אותך תהליך הכנה מובנה בן 4 שלבים (התהליך מתנהל כולו באונליין, וחוסך לך זמן התארגנות ונסיעות).

 

מה כולל תהליך ההכנה לקראת השתתפותך בפאנל המומחים?

הדגמה של קורס ההכנה הדיגיטלי, שמיועד לכל מרצה בפאנל המומחים:

פאנל חשיפת המומחים בהשתתפותך אוטוטו עולה לאוויר

פאנל החשיפה בהשתתפותך יעלה לאוויר לאחר סיום תהליך ההכנה ושליחת כל חומרי ההרצאה המיועדת שלך, ולכן, כדי להניב לך את התוצאות הטובות ביותר, גם לי, כמארגנת הפאנל, יש עבודת הכנה.

מה אני עושה עבורך:

איזה מרגש! ההרצאה שלך באוויר!

סוף סוף פאנל חשיפת המומחים הדיגיטלי באוויר וכולל בתוכו את ההרצאה שלך. במשך 7 ימים מאות ואלפי אנשים נכנסים להרצאה שלך לשמוע אותך וכל זה בזכות ההפצה שלך ושל שאר המרצים לצידך בפאנל. חגיגה של מאות ואלפי צפיות בהרצאה שלך ושל כולם!

אני, דקלה, מארגנת הפאנל אדאג לייצר עבורך ועבור כל המרצים חוויה כיפית ומעצימה, אארגן תחרויות מגניבות בינכם וכמובן אפיץ את ההרצאה שלך ושל כולם לרשימת התפוצה שלי שמונה אלפי נמענים.

 

מכפילים פי 10 את כוח החשיפה להרצאה שלך

לצידך, משתתפים כעשרה מרצים נוספים מהתחום שלך, שמפיצים בו זמנית את הבשורה ומייצרים חשיפה יחד, כך שכל אחד מכם נהנה מכוח מוכפל פי 10 של חשיפה והרשמות של קהל לקוחות פוטנציאלים מדויק.

מינוף החשיפה שלך בעזרת ערכת מסלול עוקף אוטוריטה

לאחר 7 ימים, הפאנל ננעל להרשמה חינמית. זה הזמן למנף את הבאזז שנוצר ולגשת למלאכת בניית מערכת היחסים עם הקהל המדהים, שנחשף להרצאה שלך ונרשם לרשימת התפוצה שלך ולבסס את מעמדך כאוטוריטה.

איך אנחנו עושים את זה?
בעזרת ערכת “מסלול עוקף אוטוריטה” שהכנתי עבורך:

 

נעים מאוד! אני דקלה אפשטין, מייסדת שיטת פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים

 

מומחית בהפקת כנסים ואירועים פרונטליים ודיגיטליים מרובי משתתפים.
בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת  מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק ויחסי ציבור.

בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה רעננה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם.

בעלת ניסיון רב בניהול, ארגון והפקה של פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים, מרובי משתתפים, שמעניקים לבעלי העסקים המרצים בהם – הכרה וחשיפה עצומה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.

אל תחום הפקת פאנלי חשיפת המומחים הדיגיטליים הגעתי מתוך רצון אישי בהכרה וחשיפה.

אחד הדברים שתסכלו אותי בתחילת הדרך היה שידעתי שאני טובה בתחום שלי, אבל לא זוכה למספיק הכרה בתחום. קלטתי שיש פער גדול בין הרצון שלי להגיע לקהל יעד גדול, לבין הכמות שאני מגיעה אליה בפועל.

 

לכן חיפשתי כלים שמייצרים חשיפה יחסית מהירה, בהיקפים גדולים, בעידן האינטרנט.

אחד הכלים שנחשפתי אליהם היה תחום הכנסים הדיגיטליים.

נכנסתי לתחום הכנסים הדיגיטליים, כשהוא היה בחיתוליו, וייסדתי את עולם פאנלי חשיפת המומחים שנחשבים היום לפאנלים הדיגיטליים המובילים בישראל!

מאז, ועד היום הפקתי מעל 100 פאנלי חשיפת מומחים מקצועיים, בהם השתתפו מעל 250 מרצים מומחים בתחומם, שלתכנים שלהם נחשפו קרוב ל – 100,000 לקוחות פוטנציאלים!

תוך פחות משנה הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. לפני שנה השתתפתי בפאנל חשיפת המומחים הראשון בתחום שלי, וכבר אז גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. מאז השתתפתי אצלה ב 5 פאנלי מומחים שעסקו בהורות.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום להשתתף כמרצים בפאנל חשיפת מומחים לקהל היעד שלכם. הפאנל בו השתתפתי היה מאורגן למופת ע"י דקלה. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק הפאנל, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
פאנל חשיפת מומחים זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הפאנלים של דיקלה מעולים ולא רק מעולים גם מיצרים מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
הפאנל היה מתוקתק להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי כמשתתפת, לדעת מה לעשות בדיוק מירבי, מתי ואיך. הדיוורים שנשלחו על ידי דקלה, מארגנת הפאנל דייקו את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת
מהפאנלים בהם השתתפנו הגיעו מתעניינים חדשים שהם בדיוק הקהל שלנו! כל אחד בקצב שלו רוכש מאיתנו שירותים וזו מבחינתנו אחת הדרכים הכי אפקטיביות לשווק. דקלה מדייקת את המרצים המשתתפים בפאנל כך שהקהל הומוגני ורלבנטי עבורנו, משקיעה בחווית המשתמש לנו כמרצים וללקוחות הנרשמים, מעניקה ידע שעוזר לנו לבנות את ההרצאות נכון יותר ומעודדת לאורך כל הדרך בשלב הקידום. להשתתף בפאנל מומחים של דקלה זו חוויה אחרת! פשוט תענוג!
אירה דותן וגליה דונת לויתן
מלוות עצמאיות שמאוהבות בעסק שלהן ומוכנות לפעול כדי להצליח.
התוצאות המדהימות של הפאנל היו מעל ומעבר. אני הולך להיות מנוי בפאנלים של דקלה.
אני ממש ממליץ על השירות של דקלה. הכל מתוקתק כמו שצריך. בייחוד, ההסבר שלה על כל התהליך ממש מההתחלה.
תצטרפו לפאנלים של דקלה. פאנלים נהדרים ומתוקתקים.
מנו בן הרוש
מנטור עסקי
דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי.
הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה.
היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
זה הפאנל השני בהפקתך בו אני משתתף, ואני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק להשתתף בפאנלים שאת מארגנת, גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח וניפגש בפאנל הבא!
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בהשתתפות בפאנלים שלך!!! את כל הזמן דחפת אותנו המרצים לעשייה. היית איתנו בתקשורת בקבוצת הווצאפ. כל ההנחיות ששלחת לקבוצת המרצים - נתנו מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת בסוף הפאנל היה מעולה. איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו.
לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי המרצים וגם עבור הצופים שנרשמו לפאנל, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים! כמי שהשתתפה בעצמה בכנסים "חינמיים" רבים, את הצלחת לעשות את ההבדל שבהחלט שווה את ההשקעה הכלכלית. כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
הדיוק בנושאי הפאנלים, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכוופל. תודה רבה, דקלה. אני מתכננת להמשיך ולהשתתף בפאנלים שלך!
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
בזכות ההרצאה בפאנל פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מורים ומורות שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

השתתפותך כמרצה בפאנל חשיפת מומחים היגיטלי,
היא השלב הראשון בתהליך בניית האוטוריטה שלך!

השתתפותך כמרצה בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי,
היא השלב הראשון בתהליך בניית האוטוריטה שלך!

עלות השתתפות כמרצה חוזר בפאנל חשיפת המומחים
כולל גישה לקורס ההכנה למרצים - 450 ש"ח + מע"מ
(ברכישת 4 פאנלים - תנתן הנחה בגובה 10%)

שיווק ומכירות לעסק

הורות - דור המסכים

תת מודע

מערכות יחסים ותקשורת מקרבת

נדל"ן והשקעות

שיווק העסק (מיוחד למאמנים ומטפלים)

רשימת פאנלי המומחים שעולים לאוויר בקרוב!

15/2 – אסטרטגיות שיווק ופיתוח העסק– מיועד לבעלי עסקים שפונים לקהל עסקי ויזמים.
20/2 – אימון תת המודע – מיועד למומחים שפונים לקהל עסקי וקהל פרטי ומלמדים מיומנות אימון תת המודע להצלחה בכל תחום (כספי, זוגי, אישי ומקצועי)
18/2 – אמנות הסטורי טלינג – מיועד למומחים שמלמדים התפתחות אישית ומקצועית ואמנות עמידה מול קהל ואמנות הסטורי טלינג כהרצאה מוכרת
4/3 – נפש בריאה בגוף בריא
10/3 – איך למלא את הקליניקה שלך – מיועד למומחים שפונים למאמנים ומטפלים ומנחים אותם אילו פעולות שיווק נכונות היום כדי להגדיל הכנסות
13/3 – כאבים כרוניים – מיועד למאמנים בתחומים שונים שמקלים על בעיות גוף / נפש שונות
20/3 – אוטומציה בשירות העסק (בחסות אסף אפשטין) – מיועד למומחים בבניית משפכי שיווק ופעולות אוטומטיות בשיווק דיגיטלי, הפונים לקהל עסקי ויזמים

כן דקלה, אני בפנים!

גלילה למעלה
דילוג לתוכן