פלטפורמת מינוף ופרסום העסקים המובילה בארץ 

שחושפת אותך בפני קהלים גדולים של

לקוחות פוטנציאליים שרוצים וצריכים את השירות שלך
ומשווקת את העסק שלך לקהל ממוקד ואיכותי!

איך נשמע לך קידום, פרסום ובנייה של המותג שלך ברשת
על ידי משפיענים עם פוקוס על העסק שלך?

אני רוצה להציע לך להשתמש בקשרים שיצרתי בשנים האחרונות עם קולגות בתחום השיווק, קידום, פרסום, מיתוג ואסטרטגיה לעסקים ולקבל חשיפה לקהל היעד שלך ששמחים ורוצים להירשם לשירות שלך,
ומשאירים לך פרטי התקשרות ליצירת קשר מיידי.

אני מזמינה אותך לקבל חבילה של קידום ומיתוג העסק שלך כולל פרסום מאסיבי שבה אנו מפרסמים אותך ואת התוכן המקצועי שלך לאלפי לקוחות פוטנציאלים
ונמצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

בונוס גדול בשבילך

ליהנות מרשת הקשרים העצומה שלי
במהלך השנים צברתי קשרים עסקיים רבים עם המובילים במגוון תחומי השיווק וידע עצום בתחום השיווק כקונקטורית עסקית המחברת בין בעלי עסקים ליצירת מערך שיתופי פעולה פוריים
כך שיש לי את היכולת להתאים את המסלול והשירות המדויקים לעסק שלך ולייצר לך הצלחות, תוצאות והישגים כל חודש מחדש.

עוד מישהו לחשוב ולהתייעץ איתו
חלק מהשירות הוא מעטפת של חשיבה אסטרטגית למהלכי שיווק שמקדמים את העסק בהתאם ליעדים כמותיים אותם נציב בפגישה שלנו. 

מזמינה אותך להצטרף להצלחה של העסקים
שבחרו לקדם את העסק שלהם ולשווק אותו באמצעים דיגיטליים עם הכלים, הקשרים והשיטות
שיש בידי ובידי ספקי השירות המובילים של הסוכנות בבעלותי להעניק לעסק שלך
ולהצטרף לשירות המותאם ביותר עבורך.


מה הרווח שלך מהחיבורים והקשרים שדקלה מייצרת עבורך?

DSC_7698

בניית המותג שלך כעסק מוביל בתחומך

שיווק באמצעות מנהלת שיווק בעלת סוכנות למינוף ושיווק עסקים - מייצר לך חשיפה והכרה כמומחה, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו והנסיון שלי בעבודה בכל אחד מהרכבי השירות.

IMG_8690

חשיפה של העסק שלך למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים

הנסיון שלי מצביע שכל פעולה מבין האפשרויות שמוצגות בשירות יוצרת חיבור לקהלי יעד רחבים – כ- 1,500 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך מינימום בחודש עבודה אחד - כך אנו מגדילים את החשיפה, העוצמה, האיכות והיתרון היחסי שלך לצד קולגות מהתחום שלך.

DSC_7704

יישום מהיר ויעיל

ניסיון בהטמעת תהליכי שיווק מותאמים לכל עסק - כדי לאפשר לך נינוחות מקסימלית ותוצאות מהירות. שיווק העסק שלך באמצעות סוכנות שיווק לעסקים גדולים יבוסס על היכרות שלי עם גדולי המשווקים והמקדמים בכל תחום שכל בעל עסק צריך, כדי למלא את היומן בפגישות, להגדיל את המכירות, להגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלך ולמצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

בלי נעה

שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך עם קולגות נוספים בתחומך

כקונקטורית עסקית - החזון שלי הוא שכל לקוחותיי ייהנו מהחיבורים שלי לקהלי יעד נוספים. ולכן השירות מבטיח בסיס לשיתופי פעולה פוריים ומניבים בינך לבין הקולגות שלך, ומאפשר לך במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

DSC_7687-scaled-1.jpg

הגדלת רשימת התפוצה והגדלת ההכנסות בעסק שלך

התוצר הישיר של השירות הוא - הגדלת החשיפה לעסק והגדלת רשימת התפוצה שלך בלקוחות פוטנציאלים, שעתידים להפוך ללקוחות משלמים לעסק שלך תוך זמן קצר.

המנטורים המובילים בישראל
ממליצים על הפורמט

בזכות הקשרים של דקלה, אני מוכר שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר 7 שנים והפלטפורמה שהקמת הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק!
אני הולך איתך כבר דרך ארוכה - ומנוי אצלך בשירות כבר 5 שנים - ואין ספק שאת פיצחת כאן שיטה מנצחת!!
שמעון קסלסי - "אני אגדה"
מנטור מוסמך של בוב פרוקטור. הנחה מאות כנסים וסדנאות בישראל ועזר לאלפי ישראלים להציב מטרות שיא ולהשיג אותם על ידי שינוי הדימוי העצמי ותכנות תת המודע.
הקשרים של דקלה הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה, חשיפה ולקוחות לעסק שלכם – דברו עם דקלה!
דורון גושן - "חופש מעשי"
מלווה עסקים ביצירת מוצר דיגיטלי
בזכות הפלטפורמה של דקלה יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק מהשירות. ניכר שכל שלב בתכנון הבמה תוכנן בקפידה, החל מבחירת המנחים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות של כל המנחים.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי! הפקה ברמה הכי גבוהה. כל ההדרכות מלאות בערך. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!
רוזין רוזנבלום
משווקת וכותבת תוכן בין המובילות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי
דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. שמחתי לגלות פאנל מאורגן בצורה נפלאה. מתחילתו ועד סופו, תכנים מרתקים, ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.
רמי דבורה
אחד מהטריינרים (מרצים) המבוקשים והמצליחים בישראל
מכיר את דקלה שנים, כמשווקת דיגיטלית חריפה ופורצת דרך בתחומה. אין ספק שיצרת מהלך גאוני בעולם הכנסים הדיגיטלים. שאפו ענק.
בן יעבץ
קופירייטר ויועץ אסטרטגי לשיווק דיגיטלי


שמחה להכיר!


דקלה אפשטין
ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות גדולות!
מנהלת סוכנות שיווק לעסקים. בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם. 

מקדמת עסקים לקבלת חשיפה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.
התמקצעתי בעולמות השיווק הדיגיטלי ויצרתי קשרים עסקיים רבים עם מקדמים, אנשי תוכן, אנשי קהילה ומשפעינים רבים בתחום השיווק לעסקים.

היתרון הגדול של הסוכנות בבעלותה הוא שימוש בשיתופי פעולה מקדמים מבוססי היכרות אישית עם משפיענים, ובניית רשת קשרים עסקיים ענפה ללקוחותיי. 
מי שעובד איתי מקבל מעטפת שלמה של ניהול סושיאל מדיה ועל הדרך אסטרטגיה לניהול נכון של כל האספקטים בעסק.
את היעדים הכמותיים שלך – אני פורטת ליעדים שיווקיים ועובדת כדי להשיג אותם!

הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. נעזרתי בפלטפורמה של דקלה בכמה הזדמנויות שהיו סופר מוצלחות עבורי.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום לקבל חשיפה דרך הפלטפורמה של דקלה, לקהל היעד שלכם. דקלה ארגונית ויצירתית. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
הפלטפורמה של דקלה זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הבמות הדיגיטליות של דיקלה מעולות ומייצרות מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
בזכות הפלטפורמה של דקלה יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק מהשירות. ניכר שכל שלב בתכנון הבמה תוכנן בקפידה, החל מבחירת המנחים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
הבמה מתוקתקת להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי לדעת מה לעשות בדיוק מירבי. דקלה דייקה את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת
דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי.
הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה.
היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
פנו אלי אנשים מלונדון, מניו יורק ומירדן כולם הגיעו בעקבות החשיפה שקיבלתי מהשירות של דקלה. דקלה היא אישה מדהימה ומיוחדת שמפיקה במות דיגיטליות ברמה מקצועית ביותר. כל כולה רתומה למשימה. דקלה ממוקדת מטרה ונותנת ערך רב ללקוחות שלה. השירות שלה איכותי, העבודה איתה נעימה, סבלנית, מקצועית ומהירה. ממליצה על השירות של דקלה באהבה ענקית. אמן שיהיו עוד אנשים כמוה!
נויה אור יהב
מאמנת אישית מוסמכת לקריירה והגשמה.
אני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק לקחת את השירות שלך - גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח.
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בשירות שלך!!! את כל הזמן דוחפת אותנו לעשייה. את נמצאת איתנו בתקשורת בוואטס אפ. כל ההנחיות שלך נתנו מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת להענת הלידים למכירה - מעולה! איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו.
לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי הלקוחות שלך וגם עבור הצופים שנרשמים לצפייה בבמות, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים! כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
הדיוק בנושאי הבמות, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכופל.
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
בזכות ההרצאה בבמה פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מנחים בתחום שלי שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

ועכשיו תורך!

מזמינה אותך לדמיין איך זה יראה, כשאפנה למשפיענים בתחום שלך ואציג עצמי כמפיקה של הכנס המיוחד אותו אפיק במיוחד עבורך במטרה להגדיל את המוניטין, החשיפה והקהילה שלך!
בסוף הכנס שאפיק עבורך, תהיה לך כבר קהילה גדולה ומניבה. מנסיון!

זו ההזמנה אותה אשלח לרשימה מכובדת של משפיענים מהתחום שלך:

הי,
כאן דקלה אפשטין ויחד עם … (השם שלך ותחום העיסוק שלך) יצרנו 

שיתוף פעולה מרתק ומקדם עבור קהל של …. (קהל היעד שלך)
הנה כמה דוגמאות לקהלי יעד…

הורים לגילאי..
מטפלים 
מאמנים
מנחי קבוצות
עובדים סוציאלים ופסיכולוגים
אנשי NLP


ואנו שמחים להזמין אותך להשתתף בועידה דיגיטלית עם שפע של משפיענים שתתקיים באינטרנט, 
בנושא – (השם של הכנס שאותו אפיק עבורך) ובו …ארגז כלים ל……

לכנס זה אנו צופים חשיפה מרובה לקהל גדול של …(קהל היעד שלך)….

הועידה הדיגיטלית תעלה לאוויר בתאריך… (תאריך עליו נחליט יחד בהתאם ללו”ז וליעדים שלך)

 

מטרת שיתוף הפעולה ביננו 

 

1 – ליצור קרקע פוריה לשיתוף פעולה מקדם ביננו לבין כל מי שעובד עם קהלי היעד לעיל.

2 – ליצור חשיפה רחבה לקהל רב ופרסום לעסק שלך.

3 – להעניק כלים וערך מגוון לקהל היעד שלך.

 

מי איתנו?

 אנו מזמינים אותך לקבל במה ייחודית בכנס מוביל עם משפיענים מהתחום שלך ולצד מנחים נוספים

שפונים לקהל יעד משותף זה.

יחד נשתף את קהל הצופים שלנו בהרצאות תוכן מוקלטות
(כ 30 דקות) מלאות בערך וכלים בכל אחד מהנושאים אותם נבחר יחד – ואשר מעניינים את קהל היעד שלך.
 הנה כמה דוגמאות:

 

– כלים להורות מיטבית
– טיפול בחרדות בקרב ילדים
– הורות כאתגר הכי חשוב ומשמעותי ביותר בחייכם
– איך לבנות יסודות לשיח רגשי
– איך לבנות יסודות לויסות רגישות מגיל צעיר
– דיכאונות / אלימות בקרב ילדים
 

תקופת הכנס

הכנס יהיה באוויר במשך חודש.

אשמח לאפשר לך את הבמה ולהציג אותך ואת העסק שלך כמודל השראה ולקחת חלק בהצלחה האדירה
שתקדם אותך ברמה העסקית עם חשיפה לקהל רחב ומגוון של רשימות תפוצה מניבות עם הזמנה
להגדיל את רשימת התפוצה שלך / הקהילה שלך בלקוחות פוטנציאלים (לידים) ממוקדים ואיכותיים.
 

 

בברכת שיתוף פעולה פורה,

… (השם שלך) ודקלה אפשטין – משפעינית רשת ובונת קהילות משגשגות


מבצע לזמן מוגבל!!!

מיתוג, פרסום וקידום העסק שלך באמצעות כנס דיגיטלי ממותג

מתאים לעסק שנמצא לקראת השקה, וובינר, קידום פעילות עסקית או זקוק בדחיפות לבוסט מאסיבי של לידים
6500
החל מ 3500 +מע"מ
  • איפיון ההון האנושי ומיתוג של משפיענים לכנס שלך
  • גיוס 5 מומחים מהתחום שלך בעלי רשימת תפוצה מניבות מקהלי היעד שלך
  • הקמת דף נחיתה ממותג ודף הרצאות לפי שפת המותג שלך
  • בניית נוסחים למייל, וואטס אפ, סטטוס ופוסטים למדיה חברתית
  • בניית חומרים גרפיים לדף נחיתה, לבאנר ולמדיה חברתית לשימוש כל מרצה
  • ניהול הכנס והמרצים, ניהול קבוצת וואטס אפ לכנס, דרבון שותפים לקידום הכנס, תחרות בין השותפים לזכייה בפרס למביא כמות גדולה של לידים לכנס
פופולרי
גלילה למעלה
דילוג לתוכן