רוצה להתקדם ולמקסם את הפוטנציאל העסקי שלך?
מינוף עסקים בדיגיטל זו המומחיות שלי -
את היעדים הכמותיים שלך, אני פורטת למהלכים שיווקיים שלי.

נעים להכיר!
מנהלת שיווק לעסקים שרוצים להיות יותר גדולים

הגיע הזמן שהעסק שלך יגדל, שיותר אנשים יכירו וידעו עליך ועל המומחיות שלך.

 

שיווק לא בשבילך?

הרבה עסקים חוששים להתאכזב ונמנעים מלהשקיע כספים בספקי שירות אחרי שהתנסו שוב ושוב ולא ראו תוצאות. אחרי שנכחו שההוצאות לשיווק גדולות יותר מההכנסות.

עסק מתקדם זה עסק שמרוויח!

כסף, זמן, מעמד, הכרה והרבה לקוחות עם קהל עוקב שצורך את השירותים והמוצרים של העסק – זה מה שכל בעל עסק רוצה. 

ההצלחה שלך כאן

סביר להניח שניסית מגוון שיטות שיווק שהתגלו כלא יעילות ולא יצרו הצלחות.
הסיבה המרכזית לחוסר ההצלחה היא לא חוסר ידע, מומחיות או חוסר ביקוש למוצרים ולתוכן שלך.
הסיבה המרכזית היא – שיווק לא מתאים – או יותר נכון – דרכי פעולה וספקים שלא מתאימים לעסק שלך.
לכן עד היום בזבזת יותר מידי משאבי זמן וכסף.

אפשר להצליח אחרת

חשוב שהקידום שלך במגוון ערוצי השיווק הדיגיטליים יהיה מדויק.
מה נכון לקדם ואיך? עם אילו אנשי מקצוע חיצוניים נכון להתחבר?
מי הם הספקים היעילים בתחום שלך?
כך שהמטרות העסקיות שחשובות לך, יושגו בגדול!

יש הרבה אנשי מקצוע לקידום אורגני, קידום ממומן.
יש המון כותבי תוכן. יש הרבה נותני שירותים שעוסקים בהקמה, אופטימיזציה ובתפעול רשתות חברתיות, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם ועוד.

חשוב לדעת לבחור את המומחה הנכון שיקדם את מטרות העסק.
כדאי לדעת היכן לדייק ולכוון כדי שהמשאבים שנשקיע ימנפו את ההשקעה.

עסק מצליח זה עסק שמשקיע  – שמכפיל את ההשקעה במהרה,
שיודע לבחור את אנשי השירות המדויקים שיעזרו לו למקסם, לשכלל ולשפר לאורך זמן את ההצלחה.


נעים להכיר!


דקלה אפשטין
ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות גדולות!
אסטרטגית שיווקית לעסקים. בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם. 

מקדמת עסקים לקבלת חשיפה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.
התמקצעתי בעולמות השיווק הדיגיטלי ויצרתי קשרים עסקיים רבים עם מקדמים, אנשי תוכן, אנשי קהילה ומשפעינים רבים בתחום השיווק לעסקים.

היתרון הגדול של השירות הוא שימוש בשיתופי פעולה מקדמים מבוססי היכרות אישית עם משפיענים, ובניית רשת קשרים עסקיים ענפה ללקוחותיי. 
מי שעובד איתי מקבל מעטפת שלמה של ניהול סושיאל מדיה ועל הדרך אסטרטגיה לניהול נכון של כל האספקטים בעסק.
את היעדים הכמותיים שלך – אני פורטת למהלכים שיווקיים שלי ופועלת כדי להשיג אותם!

בונוס גדול בשבילך

ליהנות מרשת הקשרים העצומה שלי
במהלך השנים צברתי קשרים עסקיים רבים עם המובילים במגוון תחומי השיווק וידע עצום בתחום השיווק כמומחית שיתופי פעולה לעסקים
כך שיש לי את היכולת להתאים את המסלול והשירות המדויקים לעסק שלך ולייצר לך הצלחות, תוצאות והישגים כל חודש מחדש.

עוד מישהו לחשוב ולהתייעץ איתו
חלק מהשירות הוא מעטפת של חשיבה אסטרטגית למהלכי שיווק שמקדמים את העסק בהתאם ליעדים כמותיים אותם נציב בפגישה החודשית שלנו. 

מזמינה אותך להצטרף להצלחה של העסקים
שבחרו לקדם את העסק שלהם ולשווק אותו באמצעים דיגיטליים עם הכלים, הקשרים והשיטות
שיש בידי ובידי ספקי השירות המובילים של הסוכנות בבעלותי להעניק לעסק שלך
ולהצטרף לשירות המותאם ביותר עבורך:


ניהול מערך שיווק מותאם לעסק שלך

באמצעותו נגדיל את התנועה לעסק שלך במאות מתעניינים חדשים, מדויקים וממוקדים שיגיעו משיתופי פעולה, מאמצי שיווק אורגניים, קידום ממומן, פרסום בגוגל, רשתות חברתיות, בניית משפכי שיווק עם אוטומציה מותאמת, כתיבת תוכן בהתאם למה שנכון ומדויק בדיוק לעסק שלך.

אשמח לבנות עבורך שירות ייחודי של ניהול השיווק המותאם לעסק ולתחום הפעילות שלך.


הרווח שלך מהצטרפות לשירות ניהול שיווק מקיף

DSC_7698

בניית המותג שלך כעסק מוביל בתחומך

שיווק באמצעות מנהלת שיווק בעלת סוכנות למינוף ושיווק עסקים - מייצר לך חשיפה והכרה כמומחה, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו והנסיון שלי בעבודה בכל אחד מהרכבי השירות.

IMG_8690

חשיפה של העסק שלך למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים

הנסיון שלי מצביע שכל פעולה מבין האפשרויות שמוצגות בשירות יוצרת חיבור לקהלי יעד רחבים – כ- 1,500 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך מינימום בחודש עבודה אחד - כך אנו מגדילים את החשיפה, העוצמה, האיכות והיתרון היחסי שלך לצד קולגות מהתחום שלך.

DSC_7704

יישום מהיר ויעיל

ניסיון בהטמעת תהליכי שיווק מותאמים לכל עסק - כדי לאפשר לך נינוחות מקסימלית ותוצאות מהירות. שיווק העסק שלך באמצעות סוכנות שיווק לעסקים גדולים יבוסס על היכרות שלי עם גדולי המשווקים והמקדמים בכל תחום שכל בעל עסק צריך, כדי למלא את היומן בפגישות, להגדיל את המכירות, להגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלך ולמצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

בלי נעה

שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך עם קולגות נוספים בתחומך

כקונקטורית עסקית - החזון שלי הוא שכל לקוחותיי ייהנו מהחיבורים שלי לקהלי יעד נוספים. ולכן השירות מבטיח בסיס לשיתופי פעולה פוריים ומניבים בינך לבין הקולגות שלך, ומאפשר לך במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

DSC_7687-scaled-1.jpg

הגדלת רשימת התפוצה והגדלת ההכנסות בעסק שלך

התוצר הישיר של השירות הוא - הגדלת החשיפה לעסק והגדלת רשימת התפוצה שלך בלקוחות פוטנציאלים, שעתידים להפוך ללקוחות משלמים לעסק שלך תוך זמן קצר.

לקוחות ממליצים

הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. נעזרתי בפלטפורמה של דקלה בכמה הזדמנויות שהיו סופר מוצלחות עבורי.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום לקבל חשיפה דרך הפלטפורמה של דקלה, לקהל היעד שלכם. דקלה ארגונית ויצירתית. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
הפלטפורמה של דקלה זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הבמות הדיגיטליות של דיקלה מעולות ומייצרות מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
בזכות הפלטפורמה של דקלה יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק מהשירות. ניכר שכל שלב בתכנון הבמה תוכנן בקפידה, החל מבחירת המנחים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
הבמה מתוקתקת להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי לדעת מה לעשות בדיוק מירבי. דקלה דייקה את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת
דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי.
הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה.
היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
פנו אלי אנשים מלונדון, מניו יורק ומירדן כולם הגיעו בעקבות החשיפה שקיבלתי מהשירות של דקלה. דקלה היא אישה מדהימה ומיוחדת שמפיקה במות דיגיטליות ברמה מקצועית ביותר. כל כולה רתומה למשימה. דקלה ממוקדת מטרה ונותנת ערך רב ללקוחות שלה. השירות שלה איכותי, העבודה איתה נעימה, סבלנית, מקצועית ומהירה. ממליצה על השירות של דקלה באהבה ענקית. אמן שיהיו עוד אנשים כמוה!
נויה אור יהב
מאמנת אישית מוסמכת לקריירה והגשמה.
אני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק לקחת את השירות שלך - גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח.
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בשירות שלך!!! את כל הזמן דוחפת אותנו לעשייה. את נמצאת איתנו בתקשורת בוואטס אפ. כל ההנחיות שלך נתנו מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת להענת הלידים למכירה - מעולה! איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו.
לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי הלקוחות שלך וגם עבור הצופים שנרשמים לצפייה בבמות, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים! כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
הדיוק בנושאי הבמות, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכופל.
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
בזכות ההרצאה בבמה פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מנחים בתחום שלי שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

המנטורים המובילים ממליצים

בזכות הקשרים של דקלה אני מוכר שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר 7 שנים והפלטפורמה של דקלה הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק!
אני הולך איתה כבר דרך ארוכה ומנוי אצלה - ואין ספק שדקלה פיצחה כאן שיטה מנצחת בזכות ההיכרות שלה עם כל התותחים הכבדים בתחום השיווק!!
5/5
שמעון קסלסי - "אני אגדה"
מנטור מוסמך של בוב פרוקטור
החיבורים של דקלה ושיתופי הפעולה שהיא מייצרת - הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה, חשיפה ולקוחות לעסק שלכם – דברו עם דקלה!
5/5
דורון גושן - "חופש מעשי"
מלווה עסקים ביצירת מוצר דיגיטלי
בזכות הפלטפורמה של דקלה נוצרו שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. דקלה היקרה, היה לי לעונג לעבוד איתך. ניכר שכל שלב בעבודה שלנו תוכנן בקפידה, החל מבחירת השותפים, ועד למערכת המשוכללת שיצרת. ממליצה בחום.
5/5
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי! הפקה ברמה הכי גבוהה. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!
5/5
רוזין רוזנבלום
משווקת וכותבת תוכן
דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. שמחתי לגלות תפעול וארגון בצורה נפלאה. ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.
5/5
רמי דבורה
מרצה מבוקש בנושא עמידה מל קהל
מכיר את דקלה שנים, כמשווקת דיגיטלית חריפה ופורצת דרך בתחומה. אין ספק שיצרת מהלך גאוני. שאפו ענק.
5/5
בן יעבץ
קופירייטר ויועץ לשיווק דיגיטלי

מסלולי השירות לעסקים שרוצים לגדול

ניהול מדיה ורשתות חברתיות - אורגני

שיווק אורגני ברשת חברתית בה חשוב שהעסק שלך יימצא
● העלאת פוסטים בדף העסקי ובקבוצות פייסבוק רלוונטיות ליצירת אינטראקציה עם קהל חדש – עד 2 פוסטים בשבוע.
● יצירת מדיה ותגובתיות לפוסטים
● ניתוח התנועה בדף ותגובות הגולשים.

ניהול מדיה ורשתות חברתיות - קידום ממומן

קידום ממומן ברשת חברתית המתאימה לתחום העיסוק וקהל היעד שלך
העלאת קמפיינים בהתאם למדיניות הפרסום של הפלטפורמה ובהתאם לתקציבי השיווק של העסק

קידום בגוגל ויו טיוב

● אפיון תהליך עבודה מותאם לעסק
● ביצוע מחקר מילות חיפוש לתחום שלך
● קידום ממומן בהתאם לתוצאות המחקר ותקציב הפרסום שלך

בניית משפך שיווק

ניהול מערך ניוזלטרים ומסלול משפך מעגלי למכירת שירותים
● בניית משפך שיווק שמוביל לרכישה
● תזמון מיילים של המשפך השיווקי למערכת הדיוור

כתיבת תוכן

● חקר ולמידה של הזירה התחרותית בה פועל העסק.
● כתיבת תוכן ע"י כותב תוכן מקצועי ומנוסה בתחום שלך עבור: אתר, דף עסקי, תסריטי שיחה, משפכי שיווק, פוסטים, בוטים ועוד.

אוטומציה שיווקית

תכנון, כתיבה ותזמון בוטים (מענה אוטומטי לפי תסריט מובנה) למסנג'ר בפייסבוק + וואטצאפ:
● בניית משפך מותאם לשיווק בוואטס אפ
● בנייה טכנית של הבוט בוואטס אפ שלך

ניהול שיתופי פעולה

פיתוח והרחבת רשת הקשרים העסקיים:
● תשתית לבניית שיתופי פעולה.
●לו"ז לביצוע בהתאם לתכנית הפעולה.
● פירוט לכל אחד מהשלבים והפעולות בתכנית.
● חיבור לקולגות מתחומים משיקים שלך בהתאם לקשרים ולנסיון שלי ובהתאם למידע שאספתי על העסק.

ניהול מערכת דיוור

● כתיבת ניוזלטר לקהילה
● תזמון מיילים בהתאם לצורך

בניית כנס דיגיטלי ממותג

● בנייה וחיבור עם מספר קולגות מקצוענים מהתחום שלך
● בניית רשת תמיכה הדדית
● בניית תנועה של גולשים לתכנית הדיגיטלית שלך
● נחלק מתנות ללקוחות פוטנציאליים
(שנכין מראש) ו…
● נקבל לידים חדשים ומדויקים לעסק!

שלבי העבודה

איך מתקדמים?

העסק שלך צריך לקבל הרבה יותר הכרה וחשיפה והרבה יותר מתעניינים רלוונטיים שרוצים וצריכים את השירות שלך. ברור לך גם שהגיע הזמן למתג את העסק שלך בליגה של הגדולים ולהתמקד ביכולות המקצועיות שלך.

אני מזמינה אותך להוריד ממך את ההתעסקות בשיווק העסק ולבנות אסטרטגיה שיווקית שתעבוד עבורך ותייצר לך תוצאות.
את היעדים הכמותיים שלך אני פורטת למהלכים שיווקיים שלי. מתחילים בפגישת אסטרטגיה שיווקית.

 

עלות בניית אסטרטגיה שיווקית

בניית אסטרטגיה שיווקית כוללת מוצעת בעלות של 2500 ש”ח + מעמ 
 בעלות של 1500 ש”ח + מע”מ בלבד.

הסכמה*

עבודה עם מקצוענית המובילה בעולם השיווק ליצירת קהילה מניבה

גלילה למעלה
דילוג לתוכן