כנס שיווקי

המקפצה האולטימטיבית לעסק שלך

בעל עסק, רוצה להיחשף
לקהל גדול, ולקבל מאות לידים

באירוע חד-פעמי שגם ימצב אותך כאוטוריטה ויעלה את היוקרה של השירות שלך? אני מזמינה אותך לחוות פרסום מאסיבי.
לביקת התאמה של כנס שיווקי לעסק שלך, ניתן להיכנס לסימולטור מקפצת השיווק שלנו 

מענה של כמה שאלות ייתן לך תשובה מיידית לגביי היעילות של כנס שיווקי לעסק שלך

נעים להכיר, דקלה אפשטין

יזמית ואשת שיווק מעל 15 שנה, בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, עם ניסיון רב וקשרים עם אלפי בעלי-עסקים בתחומים רבים ומגוונים. 

בשנים האחרונות אני מפיקה עבור בעלי-עסקים וחברות כנסים שיווקיים ברמה הכי גבוהה שיש שמטרתם היא פרסום מאסיבי. 

בכנסים נחשפים לאלפי אנשים מתחומים שונים (כולל יזמים ובעלי-עסקים) שמהווים לידים איכותיים במיוחד.

יש לי ניסיון לא מבוטל בבניית אסטרטגיות שיווק מאסיביות, בהתאמה מדויקת לצרכי העסק, תוך התחשבות בכל ההיבטים: התחום וסוג השירות, קהל היעד, מיתוג ומסע הלקוח של הלידים שלך. מניסיוני, כנס שיווקי זאת המקפצה האוליטימטיבית לעסקים.

להפוך מעסקים "רגילים" לעסקים גדולים בעלי שם ואוטוריטה.

מזמינה אותך לבדוק התאמה של כנס שיווקי לעסק שלך באמצעות סימולטור מקפצת השיווק >>

מענה של כמה שאלות ייתן לך תשובה מיידית לגביי היעילות של כנס שיווקי לעסק שלך

במסגרת הכנס השיווקי אני בונה יחד איתך אסטרטגיה מנצחת וכמובן מספקת ליווי מלא לפני הכנס, במהלך הכנס, ואחריו, בכל מה שקשור לבניית המשפך השיווקי עד למכירות ולהגעה אל מאות לקוחות פוטנציאליים.

אני מתחייבת לתוצאות של מאות לידים איכותיים!

היתרונות בכנס שיווקי לעסק שלך:

בניית המותג שלך כעסק מוביל

הכנס מייצר לך חשיפה והכרה כמומחה, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו, והנסיון שלי בעבודה בכל אחד מרכיבי השירות.

חשיפה לאלפי לקוחות פוטנציאלים

הכנס יוצר חיבור לקהלי יעד נרחבים – כ-2,000 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך. בפחות מחודש עבודה אחד. כך אנו מגדילים את החשיפה, העוצמה, האיכות והיתרון היחסי שלך לצד קולגות מהתחום שלך.

שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך

החזון שלי הוא שכל לקוחותיי ייהנו מהחיבורים שלי לקהלי יעד נוספים. לכן בהפקת הכנס אני שמה דגש לקיום שיתופי פעולה פוריים ומניבים בינך לבין הקולגות שלך, ולאפשר לך במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך

הגדלת רשימת התפוצה והכנסות

התוצר הישיר של הכנס הוא – הגדלת החשיפה לעסק והגדלת רשימת התפוצה שלך בלקוחות פוטנציאלים, שעתידים להפוך ללקוחות משלמים לעסק שלך תוך זמן קצר.

מזמינה אותך לבדוק התאמה של כנס שיווקי לעסק שלך באמצעות סימולטור מקפצת השיווק >>

מענה של כמה שאלות ייתן לך תשובה מידית לגביי היעילות של כנס שיווקי לעסק שלך

המלצות

.jpg

בזכות הקשרים של דקלה אני מוכר שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר 7 שנים והפלטפורמה של דקלה הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק!
אני הולך איתה כבר דרך ארוכה ומנוי אצלה – ואין ספק שדקלה פיצחה כאן שיטה מנצחת בזכות ההיכרות שלה עם כל התותחים הכבדים בתחום השיווק!!

שמעון קסלסי - אני אגדה
.jpg

החיבורים של דקלה ושיתופי הפעולה שהיא מייצרת – הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה, חשיפה ולקוחות לעסק שלכם – דברו עם דקלה!

דורון גושן - חופש מעשי
.jpg

בזכות הפלטפורמה של דקלה נוצרו שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה – ובגדול. דקלה היקרה, היה לי לעונג לעבוד איתך. ניכר שכל שלב בעבודה שלנו תוכנן בקפידה, החל מבחירת השותפים, ועד למערכת המשוכללת שיצרת. ממליצה בחום.

דליה סרויה - אימון מכירות
הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. נעזרתי בפלטפורמה של דקלה בכמה הזדמנויות שהיו סופר מוצלחות עבורי.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום לקבל חשיפה דרך הפלטפורמה של דקלה, לקהל היעד שלכם. דקלה ארגונית ויצירתית. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
הפלטפורמה של דקלה זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הבמות הדיגיטליות של דיקלה מעולות ומייצרות מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
בזכות הפלטפורמה של דקלה יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק מהשירות. ניכר שכל שלב בתכנון הבמה תוכנן בקפידה, החל מבחירת המנחים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
הבמה מתוקתקת להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי לדעת מה לעשות בדיוק מירבי. דקלה דייקה את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת

מזמינה אותך לבדוק התאמה של כנס שיווקי לעסק שלך באמצעות סימולטור מקפצת השיווק

מענה של כמה שאלות ייתן לך תשובה מיידית לגביי היעילות של כנס שיווקי לעסק שלך

דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי.
הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה.
היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
פנו אלי אנשים מלונדון, מניו יורק ומירדן כולם הגיעו בעקבות החשיפה שקיבלתי מהשירות של דקלה. דקלה היא אישה מדהימה ומיוחדת שמפיקה במות דיגיטליות ברמה מקצועית ביותר. כל כולה רתומה למשימה. דקלה ממוקדת מטרה ונותנת ערך רב ללקוחות שלה. השירות שלה איכותי, העבודה איתה נעימה, סבלנית, מקצועית ומהירה. ממליצה על השירות של דקלה באהבה ענקית. אמן שיהיו עוד אנשים כמוה!
נויה אור יהב
מאמנת אישית מוסמכת לקריירה והגשמה.
אני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק לקחת את השירות שלך - גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח.
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בשירות שלך!!! את כל הזמן דוחפת אותנו לעשייה. את נמצאת איתנו בתקשורת בוואטס אפ. כל ההנחיות שלך נתנו מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת להענת הלידים למכירה - מעולה! איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו.
לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי הלקוחות שלך וגם עבור הצופים שנרשמים לצפייה בבמות, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים! כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
הדיוק בנושאי הבמות, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכופל.
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
בזכות ההרצאה בבמה פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מנחים בתחום שלי שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

מזמינה אותך לבדוק התאמה של כנס שיווקי לעסק שלך באמצעות סימולטור מקפצת השיווק

מענה של כמה שאלות ייתן לך תשובה מיידית לגביי היעילות של כנס שיווקי לעסק שלך

דף זה אינו חלק מפייסבוק. NOT FACEBOOK.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן