הגיע הזמן
שהרבה יותר אנשים,
ישמעו אותך וישמעו עליך!!

הדרך הכי מהירה לגרום לזה לקרות היא – 
ליזום כנס דיגיטלי אותו אפיק עבורך – עם מיתוג והבלטה של העסק שלך, שיתן לך חשיפה  למאות ואלפי לקוחות פוטנציאליים שרוצים וצריכים לשמוע אותך!

אם השיטה שלך או העסק שלך צריכים לקבל הרבה יותר הכרה וחשיפה, וברור לך שהגיע הזמן להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים, אני רוצה לספר לך על השיטה והדרך הכי מהירה לגרום לזה לקרות, והיא-

הפקת כנס דיגיטלי עם מיתוג העסק שלך

 שיתן לך חשיפה למאות ואלפי לקוחות חדשים שרוצים וצריכים לשמוע ולהכיר אותך.

זו הדרך לחשוף את העסק שלך והשיטה שלך, במינימום השקעה ובמינימום זמן ולהגיע לקהל לקוחות מדויקים עבורך ועבור העסק שלך, שיקשיבו לך ויתעורר בהם הרצון לקנות ממך, מבלי הצורך למכור להם.

הכנס מתקיים באינטרנט, ובו מתחברים יחד איתך, בעלי עסקים, מובילים בתחומם.
כל אחד מכם מקליט הרצאת תוכן איכותית, שבה צופים מאות לקוחות פוטנציאלים. כך, הכנס הייחודי שאפיק עבורך מייצר לך חשיפה רחבה לקהל היעד וממצב אותך כאוטוריטה בתחומך.

פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי!
הפקה ברמה הכי גבוהה שיש. אחד הדברים הכי מדהימים בעיני - שדקלה מעבירה את המרצים תהליך הכנה כדי להגיע עם הרצאה הכי טובה שיש. כל ההדרכות בפאנל מלאות בערך. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!

רוזין רוזנבלום
מומחית לשיווק - אחת המשווקות המקוריות והנועזות ביותר הפועלות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי

מה הרווח שלך?

1. בניית המותג שלך כעסק מוביל בתחומך

הפקת כנס דיגיטלי עם מיתוג העסק שלך, מייצרת לך חשיפה והכרה כמותג מוביל בתחומך, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו.

2. חשיפה של העסק שלך וההרצאה שלך למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים

בכל כנס דיגיטלי צופים בממוצע כ – 1,500 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך. כך אאפשר לך את החשיפה, העוצמה, האיכות, היתרון והבמה הייחודית שלך, עם הבלטה ייחודית לעסק שלך, לצד מומחים נוספים מתחומך.

3. ההרצאה שלך מוקלטת מראש לנוחות מקסימלית עבורך ועבור קהל הצופים

הרצאת המומחה שלך מוקלטת ומצולמת מראש, כדי לאפשר לך נינוחות מקסימלית ותוצאה מושלמת. ההרצאה שלך ושל כל המנחים שלצידך, זמינות להאזנה וצפייה בנוחות מהמחשב הביתי או הסמארטפון, ומוגשות לצפיה ללא תשלום, דבר שמעודד מאות ואלפי הרשמות לרשימת התפוצה שלך בזמן קצר.

4. שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך

הפורמט הייחודי של הכנס וההנחייה שלי מייצרים לך שיתופי פעולה פורים ומניבים לעסק וכך מכפילים את ההזדמנות לקבל במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

5. הופעה שלך במאגר מומחים דיגיטלי

נפתחת בפניך האפשרות להיכנס למאגר מומחים דיגיטלי, שמייצר חשיפה נוספת ומניבה לעסק שלך.

6. הגדלת רשימת התפוצה והגדלת ההכנסות בעסק שלך

בכל כנס שאני מייצרת עבורך, נרשמים לרשימת התפוצה שלך בלעדית מאות ואפילו אלפי לקוחות פוטנציאלים, שחלקם יהפכו ללקוחות משלמים לעסק שלך, בזמן מאוד קצר. (התגמול למנחים שמשתתפים לצידך בכנס - יהיה הרשמות לרשימת התפוצה שלהם באמצעות דף נחיתה למתנה חינמית שהם יספקו).

7. הזדמנות להפוך את ההרצאה שלך למוצר מידע דיגיטלי למכירה

ההשקעה שלך בהקלטת הרצאת התוכן לכנס הדיגיטלי ממשיכה להניב כסף! כעת הגיע הזמן לעשות בה שימוש ולמכור אותה גם כמוצר מידע.

לקוחות משתפים:

הצעד שהכי פחדתי לעשות, הסתבר כצעד הכי חכם שיכולתי לעשות לעסק שלי. בזכות פאנל המומחים בו השתתפתי פרצתי את הגבולות של עצמי וסיימתי בימים ספורים משימות שדחיתי שנים! אני זוכרת כמה קנאה - כל פעם מחדש - כבעלת עסק בתחילת דרכי, הייתי רואה את התמונה של כל המרצים ונשרפת מבפנים. פאנל מומחים, אוסף מרצים מרשים, חוברים ביחד ועומדים בקדמת הבמה, נותנים את הערך הכי טוב שלהם לעולם, ואני? אותי אף אחד לא מכיר, מומחית אנונימית שחולמת להתגלות.. ועכשיו, שנה מאוחר יותר, היום הזה הגיע, ואני כבר לא מקנאה, גם אני נמצאת שם בתמונה, יחד עם כל שאר המרצים הנפלאים, נותנת את כל כולי בשביל הקהל. אני נמצאת בקדמת הבמה כמו שתמיד חלמתי להיות. אם גם אתם מרגישים אנונימיים, וגם לכם בא לפרוץ קדימה, פשוט - דברו עם דקלה!
נטע הדר יצחק
מומחית לשיווק וצילום סרטונים בסמארטפון
מבחינתי זו הדרך האפקטיבית ביותר להגיע ללקוחות המושלמים עבורי ובכל פאנל אני מצליחה לייצר מכירות מיידיות. כל הרעיון בשיווק הוא להגיע לאנשים הנכונים, להעביר להם את המסר המדויק, לקבל "זמן איכות" איתם כדי לבנות סמכות ומערכת היחסים ולהוביל למכירה. הפלטפורמה המושקעת שדקלה הכינה נותנת בדיוק את זה. השתתפתי כבר בכמה וכמה פאנלים בניצוחה של דקלה. בכולם - הארגון המופתי שלה, המסירות והירידה לפרטים, הפכו אותם למעולים. מעבר לערך השיווקי, בהחלט שווה ללמוד מדקלה על האופן בו מנהלים עסקים!
נעה דורון
מוציאה עסקים לאור
אין ספק שהשתתפות בפאנלי המומחים של דקלה, זו דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. כל מי שמכיר אותי יודע שהתשוקה הגדולה ביותר שלי זו עמידה מול קהל, אבל לא סתם "להרצות", אלא - להיות ההופעה הכי טובה בעיר! לכן כשדקלה פנתה אלי להשתתף כמרצה בפאנל בהפקתה על החשיבות של עמידה מול קהל כמובן שמיד הסכמתי. שמחתי לגלות פאנל מאורגן בצורה נפלאה. מתחילתו ועד סופו, תכנים מרתקים, ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.
רמי דבורה
אחד מהטריינרים (מרצים) המבוקשים והמצליחים בישראל.
דקלה, לא היתה לי קהילה ואת ידעת איך להנחות אותי ולכוון אותי שאוכל להגיע להמון אנשים. בנוסף, ההרצאות שהקלטתי לפאנל המומחים שלך שימשו אותי הלאה והשתמשתי בהן גם אחרי שהפאנל ירד מהאוויר.
השירות שלך בהחלט מתאים לבעלי עסקים שכל השנים לא טיפחו קהילה ועבדו רק בשיווק מפה לאוזן.
ממליצה בחום לכל בעל עסק להשתתף בפאנלים המדהימים שלך!
עדי באסל-תנא
יוצרת חוויות מיוחדות ומעצימות לנשים.
בזכות פאנלי המומחים של דקלה, מכרתי שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר 5 שנים והפלטפורמה שהקמת הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק! הרתימה של כח הקבוצה הוא גאוני. הידע שקיבלנו אחרי שהפאנל ירד מהאויר, על איך למנף את החשיפה הגדולה מהפאנל - היא יקרה ביותר!
שמעון קלסי
בעלים של "אני אגדה" - שעוזרת לאנשים לגלות את השליחות שלהם בחיים, להגשים אותה ולחוות חיי אושר ושלווה
הכנסתי 15 אלף ש"ח, קיבלתי 28 פניות חדשות לעסק שלי ועשרות אנשים חדשים שמתעניינים בשירות שלי. כמובן שקיבלתי גם חשיפה מאוד גדולה לקהל היעד שהכי מדויק עבורי, בזכות פאנל המומחים של דקלה.
לילך שוסטר
מלמדת, מלווה, משווקת ועוזרת לעשרות בעלי עסקים להצליח בתחומם
ההשתתפות בפאנלי המומחים של דקלה הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה בעסק שלכם – דברו עם דקלה!
דורון גושן
יזם בנשמתו. בעל נסיון רב ביצירת מוצרים דיגיטליים החל מרגע הרעיון ועד לשיווק והמכירה.
השתתפתי כבר בשלושה פאנלים של מומחים ואני אמשיך להשתתף בהם. אני ממליצה בפה מלא, לכל מי שרוצה לבנות את עצמו וליהנות מחשיפה לקהל יעד רלבנטי עבורו ולהגדיל את המכירות – פשוט להשתתף בפאנלים של דקלה. החזרתי את ההשקעה פי 4, בעזרת מכירה של אחד המוצרים שלי. דקלה מפיקה ומארגנת פאנלים, בצורה אתית, חוקית ומקצועית – לכן אני מרגישה שקטה ושלמה ויכולה להשתתף בפאנלים שלה.
ליאת אפריים
מתמחה בכתיבה שיווקית לאינטרנט. מעבירה סדנאות ומפתחת ערכות בנושא כתיבה שיווקית ושיווקאיך נגרום להרבה יותר אנשים לשמוע אותך ולשמוע עליך?

ואיך כנס דיגיטלי עובד עבורך:

היכרות בינינו

כדי שאוכל להכיר אותך ואת העסק שלך, ולעזור לך לבחור את ההרצאה המדויקת ביותר בשבילך, אנחנו מתחילים בשיחת איפיון כדי להכיר את הנושא שמעניין אותך שאפיק עבורך ואגייס עבורך מומחים בתחום.

הכנה לקראת ההשתתפות בכנס

כדי להבטיח שהמומחיות שלך תעבור לקהל בדרך הטובה ביותר, וההרצאה שלך תהיה איכותית, משכנעת ומרהיבה, ותעבור בצורה הטובה ביותר למאות ואלפי הצופים שנרשמים לצפות בהרצאות, אני מעבירה אותך תהליך הכנה מובנה בן 4 שלבים (התהליך מתנהל כולו באונליין, וחוסך לך זמן התארגנות ונסיעות).

 

תהליך ההכנה כולל

אוטוטו עולים לאוויר

 

הכנס הדיגיטלי שאפיק במיוחד עבורך, עם יתוג ייחודי לעסק שלך, יעלה לאוויר לאחר סיום תהליך ההכנה ושליחת כל חומרי ההרצאה המיועדת שלך, ולכן, כדי להניב לך את התוצאות הטובות ביותר, גם לי, כמארגנת הכנס, יש עבודת הכנה.

 

מה אני עושה עבורך:

הנחיות לשיווק וקידום הכנס הדיגיטלי ליצירת חשיפה מקסימלית

 

מספר ימים לפני עליית הכנס לאוויר, אפתח קבוצת וואטס אפ לכל המנחים בכנס, שם נכיר את כולם, נייצר תשתית לשיתופי פעולה ושם גם אתן לכם הנחיות לקידום ושיווק הכנס, כדי לייצר הרשמות מדויקות לרשימת התפוצה שלך אותן תקבל כקובץ להטענה למערכת הדיוור לאחר נעילתו.

איזה מרגש! הכנס הדיגיטלי שהופק במיוחד עבורך, באוויר!

במשך 7 ימים מאות ואלפי אנשים נכנסים להרצאה שלך לשמוע אותך וכל זה בזכות ההפצה שלך ושל שאר המומחים לצידך. חגיגה של מאות ואלפי צפיות בכנס שהופק עבורך.
כמארגנת הכנס אדאג לייצר עבורך ועבור כל המנחים שלצידך חוויה כיפית ומעצימה.

 

מכפילים פי 10 את כוח החשיפה להרצאה שלך

לצידך, משתתפים כעשרה מומחים נוספים מהתחום שלך. כולכם, בהתאם להנחיה שלי, מפיצים בו זמנית את הבשורה ומייצרים חשיפה יחד, כך שכל אחד מכם נהנה מכוח מוכפל פי 10 של חשיפה והרשמות של קהל לקוחות פוטנציאלים מדויק.

 

לקוחות מספרים:

בזכות השתתפותי בפאנל הצלחתי למלא סדנאות בקלות ויצרתי שתי תוכניות ליווי למאמנים ומטפלים שרוצים לשלב קלפים בעבודה. יצאתי מאיזור הנוחות שלי, יצרתי הרצאות מסקרנות, הביטחון העצמי עלה ושמתי את עצמי במקום הראוי לי - קדמת הבמה. השתתפותי כמרצה בפאנלים של דקלה עבדה עבורי בשני מישורים: העסקי והאישי. היכולות המקצועיות שלי נחשפו למאות אנשים בכל פאנל. תודה רבה דקלה על ארגון, הליווי האישי לפני ובזמן הפאנל. דקלה, את באמת אלופה!
יונית טרנר
מאמנת אישית ומנחת קבוצות לאנשי חינוך, אימון וטיפול בשילוב ערכות הקלפים של turn point
כל המרצים שאת מביאה הם אנשים מהשורה הראשונה. הכל מוגש בהרבה מקצועיות. אין ספק שאת יוצרת שיתופי פעולה בחסד עליון. זה קונספט מדהים מה שאת עושה. דקלה יקרה, הפאנלים שלך הם ברמה סופר גבוהה. מתחילת הפאנל ועד סופו, הכל מתוקתק ומנוהל ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות. דפי הנחיתה, הקידום של הפאנל, שיתופי הפעולה בין המרצים - הכל ברמה גבוהה. והכל מלווה באנרגיות שלך – שזה לא פחות חשוב. אז תודה לך על הכל.
מירב עמר
מאמנת ומלווה אנשים בתהליכי צמיחה, התפתחות וחיבור לשפע רוחני וחומרי ויצירת מציאות חדשה.
כל פאנל של דקלה מקדם את העסק שלי עוד צעד קדימה ולא רק בכמות האנשים שנחשפים לתכנים שלי ומתאהבים, אלא הנושאים גורמים לי לארוז את התוכן שלי מחדש, להשתבח ולחדד את המסר שלי, והלקוחות הקיימים שלי מרגישים חגיגה!
גלית שמש
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.
במהלך ימי הפאנל המדריך שלי הורד פי 3 מחודש רגיל וסגרתי 2 עסקאות פרימיום מלקוחות שהגיעו מהשתתפותי בפאנל. תודה גדולה דקלה. הסדר והארגון שלך היו השראה אמיתית מהיום הראשון ולאורך כל הפאנל ויחד עם זה שהכל עבד כמו צבא משומן, היתה תחושת אהבה ואנושיות לאורך כל הדרך. שילוב נדיר ומנצח. הלוואי נתראה בעוד פאנל כזה עוד השנה!
נטע מורן
מאמנת עצמאיים ובעלי עסקים לעמוד בבטחון ועוצמה מול קהל.
הפאנלים של דקלה חשפו את השירות שלנו לאלפי אנשים, נכנסו המון לקוחות לעסק בזכות ההשתתפות כמרצים בפאנלי המומחים של דקלה. וחוץ מזה... דקלה מקסימה ותענוג לעבוד איתה.
מיטל פריברג לוסטיג
מנטורית להגשמה עצמית. מובילה בתחומה בישראל
קצת חששתי בהתחלה כי אף פעם לא השתתפתי בפאנל מומחים, דיקלה ממש ליוותה אותי יד ביד, הייתה זמינה לכל שאלה בסובלנות וסבלנות אמיתית. הליווי שלה נמשך עם עידוד ופרגון, עם מיילים שמנחים, מסבירים ומלווים את כל התהליך, עם פורמטים ונוסחים מדוייקים כדי להביא את הקהל שלנו להירשם לפאנל. דקלה הביאה אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ושמחתי להיות חלק מפאנל כל כך מרשים. קיבלתי במהלך הפאנל פידבקים ופרגונים מלקוחות שצפו בהרצאות ונתרמו. הגיעה אלי במהלך הפאנל לקוחה משלמת - כך שכבר החזרתי את ההשקעה. בנוסף, אני מרגישה שקיבלתי כלים להמשיך לפתח את העסק שלי בזכות הפאנל. ממליצה לכל אחד שמעוניין להגדיל את רשימת המתעניינים שלו, למתג את עצמו ולהוביל את עצמו לשלב הבא בעסק!
דנה ויינשטיין אורן
מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית.
ההשתתפות בפאנלים שלך נתנה לי הזדמנות להגיע לאלפי אנשים חדשים שנחשפו לתכנים המקצועיים שלי. החשיפה הביאה לי עוד מטופלים לקליניקה ולסדנאות שאני עושה. מעבר לכך, דקלה מנהלת הכל בצורה סופר מקצועית ועוזרת לנו בכל מה שצריך, כדי שהכל יתוקתק. אני ממליץ בחום על הפאנלים הדיגיטלים של דקלה.
לירון לסר
מומחה לבריאות טבעית. מדריך אנשים לאורח חיים בריא, ירידה במשקל והחלמה ממחלות השפע
מעבר לחשיפה שקיבלתי, למדתי המון על מתן שירות ללקוח, אכפתיות וניהול עסק. דקלה, הארגון שלך מופתי וההשקעה שלך בכל אחד ואחת מאיתנו המרצים, כל כך לא מובנת מאליה. זו זכות לעבוד איתך.
יעל רופמן
מלווה בתהליכי שחרור מאכילה רגשית ואכלנית רגשית לשעבר.

 

נעים מאוד, דקלה אפשטין – ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות!

 

מרצה מבוקשת לבעלי עסקים בנושאים: שיווק דיגיטלי, שיווק ברשימות תפוצה, שיתופי פעולה עסקיים.
בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק ויחסי ציבור. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה רעננה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם.

בעלת ניסיון רב בשיווק אוף ליין ואון ליין ובעזרת הידע שצברה מעניקה לבעלי עסקים הכרה וחשיפה עצומה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.

מוכרת כאושיית רשתות חברתיות מצליחה, שייסדה את עולם פאנלי חשיפת המומחים הנחשבים היום לפאנלי המומחים הדיגיטליים המובילים בישראל!
עד היום הפקתי מעל 200 כנסים ופאנלי חשיפת מומחים מקצועיים, בהם השתתפו מעל 400 בעלי עסקים
מומחים בתחומם, שלתכנים שלהם נחשפו קרוב ל – 150,000 לקוחות פוטנציאלים!

 

לאחר שחוויתי קפיצה מטאורית בעסק שלי, שידרגתי את עולם הכנסים הדיגיטלים למתקדמים והאיכותיים ביותר בארץ, וליוויתי עשרות בעלי עסקים לקבלת חשיפה מדוייקת לעסק שלהם, אני מזמינה אותך להצטרף לשירות שיאפשר לך קבלת צמיחה עסקית, חשיפה נכונה, נוכחות בולטת ברשת, יציאה לאור, קבלת הכרה כמומחה בתחומך תוך שילוב טכונולוגיה ואוטומציה מתקדמת באמצעות התכנית – “הבמה הדיגיטלית”.

 

תוך פחות משנה הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. לפני שנה השתתפתי בפאנל המומחים הראשון בתחום שלי, וכבר אז גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. מאז השתתפתי אצלה ב 5 פאנלי מומחים שעסקו בהורות.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום להשתתף כמרצים בפאנל מומחים לקהל היעד שלכם. הפאנל בו השתתפתי היה מאורגן למופת ע"י דקלה. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק הפאנל, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
פאנל מומחים זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הפאנלים של דיקלה מעולים ולא רק מעולים גם מיצרים מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
הפאנל היה מתוקתק להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי כמשתתפת, לדעת מה לעשות בדיוק מירבי, מתי ואיך. הדיוורים שנשלחו על ידי דקלה, מארגנת הפאנל דייקו את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת
מהפאנלים בהם השתתפנו הגיעו מתעניינים חדשים שהם בדיוק הקהל שלנו! כל אחד בקצב שלו רוכש מאיתנו שירותים וזו מבחינתנו אחת הדרכים הכי אפקטיביות לשווק. דקלה מדייקת את המרצים המשתתפים בפאנל כך שהקהל הומוגני ורלבנטי עבורנו, משקיעה בחווית המשתמש לנו כמרצים וללקוחות הנרשמים, מעניקה ידע שעוזר לנו לבנות את ההרצאות נכון יותר ומעודדת לאורך כל הדרך בשלב הקידום. להשתתף בפאנל מומחים של דקלה זו חוויה אחרת! פשוט תענוג!
אירה דותן וגליה דונת לויתן
מלוות עצמאיות שמאוהבות בעסק שלהן ומוכנות לפעול כדי להצליח.
עבורי זאת הייתה הפעם הראשונה להשתתף בפאנל מומחים דיגיטלי. דקלה ליוותה אותי לאורך כל הדרך והייתה איתי בקשר רציף. ענתה לכל שאלה והיתה קשובה מאוד. הארגון של הפאנל היה למופת והתקשורת עם כל המרצים הייתה מצוינת. נהניתי מהתהליך ולמדתי דברים חדשים בזכות דקלה. התרשמתי מהמרצים האחרים בקבוצה וגם קיבלתי תגובות מלקוחות שנרשמו שההרצאות מעניינות וברמה גבוהה. ממליצה בכל פה! תענוג לעבוד איתך, דקלה יקרה.
דורית הראל
יועצת פיננסית
זכיתי לחשיפה נהדרת, חיזוק המותג שלי בקרב לקוחות מאוד רלוונטיים, בדיוק בנישה שלי. הפאנל היה מתוקתק! דבר טוב במיוחד שעשית - שילבת 'תותחים כבדים' כמרצים לצידי בפאנל - זה מיד מיתג גבוה את הפאנל (טוב במיוחד למרצים הפחות מוכרים) ונתן ערך רב יותר למאזינים.
אלדד הראל
מלווה בעלי עסקים בהתפתחות אישית שתגדיל להם את העסק.
עבורי הבמה שנתת הייתה הרבה מעבר לפאנל עצמו, ודרבנה אותי לעבר הכנסה פאסיבית והכנת מוצרים דיגיטליים לעסק. הליווי של דקלה לכל אורך הדרך מיקד את התהליך השיווקי וכולנו התגייסנו למשימה. בדפי הנחיתה –"עמוד המרצה" שהכנת לכל אחד, הושקעה מחשבה וניכר הרצון להוציא כל אחד מאיתנו בצורה הטובה ביותר. לכל אורך הפאנל הרגשתי שיש למי לפנות. תודה רבה על ההקשבה, הסבלנות, הליווי והמקצועיות שממשיכה איתנו הרבה מעבר לפאנל. ממליצה לכל מי שרוצה להפיץ את האור שלו וחושש לעשות את זה לבד, להצטרף לפאנל המומחים הבא של דקלה שרלוונטי לתחום עיסוקו.
אתי קסטנר
מאמנת אישית בשיטת "אניאגרם".
המילים ארגון ואחריות יכולות להיות שם משפחתך השני. נהניתי מאוד להשתתף בפאנל מטעמך וביוזמתך דקלה יקרה! הכל היה מתוקתק, מסודר, ברור ומובנה. שלא לדבר על הגיבוש ועבודה הצוות שהצלחת לייצר בין המרצים. תודה רבה!
מיכל שרון
מדענית מילים וכתיבת תוכן מוכר
מבחינתי - אני עושה מנוי אצל דקלה לפאנלי המומחים ולשאר הפעילויות שלה. דקלה מצטיינת באיכות המרצים שהיא מגייסת, היא זמינה ונכונה לסייע בכל דבר ועניין בכל שלב משלבי הפאנל. עושה זאת בנעימות ומעניקה תמיכה ועידוד אמיתיים הן אישית והן מקצועית. יש לי רק מילים טובות לומר. היתה חוויה מעצימה ומעולה עם תוצאות מעל ומעבר למה שציפיתי. תודה רבה דקלה. את עומדת מאחורי כל מילה שלך במחויבות מוחלטת!!! לא מובן מאליו בכלל.
אנה נווה לדרמן
מייסדת INSiGHT -אימון, תרפיה ומיינדפולנס.
השתתפות בפאנלי המומחים של דקלה זו הדרך המהירה ביותר להגדיל חשיפה ואוטוריטה לכל בעל עסק קטן, שמעוניין להתקדם בתקציב קטן.
דאסי נוי
מנחה ומלווה בעלי עסקים לייעול וניהול העסק
בזכות הפאנל יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק בפאנל שהפקת. ניכר שכל שלב בתכנון הפאנל תוכנן בקפידה, החל מבחירת המרצים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
דקלה, את טורנדו של חיבורים והרמת אנרגיה. מסורה לעשיה שלך ומתוקתקת מקצועית. פשוט תענוג!
ענת שין
מטפלת גוף-נפש-רוח, מנחת סדנאות מיניות
פנו אלי אנשים מלונדון, מניו יורק ומירדן - כולם הגיעו בעקבות החשיפה שקיבלתי מהפאנלים של דקלה. דקלה היא אישה מדהימה ומיוחדת שמפיקה פאנלי מומחים ברמה מקצועית ביותר. כל כולה רתומה למשימה. דקלה ממוקדת מטרה ונותנת ערך רב למרצים בפאנל. השירות שלה איכותי, העבודה איתה נעימה, סבלנית, מקצועית ומהירה. ממליצה על השירות של דקלה באהבה ענקית. אמן שיהיו עוד אנשים כמוה!
נויה אור יהב
מאמנת אישית מוסמכת לקריירה והגשמה.
התוצאות המדהימות של הפאנל היו מעל ומעבר. אני הולך להיות מנוי בפאנלים של דקלה.
אני ממש ממליץ על השירות של דקלה. הכל מתוקתק כמו שצריך. בייחוד, ההסבר שלה על כל התהליך ממש מההתחלה.
תצטרפו לפאנלים של דקלה. פאנלים נהדרים ומתוקתקים.
מנו בן הרוש
מנטור עסקי
דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי. הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה. היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
זה הפאנל השני בהפקתך בו אני משתתף, ואני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק להשתתף בפאנלים שאת מארגנת, גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח וניפגש בפאנל הבא!
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
העזרה והדחיפה של דקלה מידי יום ביומו לקדם את הפאנל, למען כמה שיותר מאזינים וטובתם העליונה, היתה מדהימה. שמחתי מאוד לקחת חלק בפאנל המומחים שהוקדש כולו להתפתחות אישית ולשתף בטיפים מעולם התוכן שלי. תודה רבה לדקלה על ארגון הפאנל ועל הזמינות המיידית.
אריאלה פלפל רוזנברג
פסיכותרפיסטית ומלווה נשים בתהליכי שינוי.
הנוחות והנגישות בכל צורך שהיה, כולל מענה לצורך הטכנולוגי של המרצים היה נפלא. מודה לך דקלה, על השרות האישי והנעים, מהרגע הראשון שנוצר הקשר בינינו ועד סיום הפאנל. על תגובותייך המהירות והענייניות, על תמיכתך ועידודך, על הפירגון והמוטיבציה שהכנסת בכל המרצים בפאנל. אשמח להצטרף לפאנלים נוספים בהמשך.
טלי אריאל
מטפלת ומנחת קבוצות, הכוונה פנימית וסלילת הדרך ליעוד.
דקלה מעניקה לכל אחד מהמשתתפים את הבמה המכובדת שלו. מאוד התרשמתי מהיכולת של דקלה לארגן פאנלי מומחים דיגיטליים. דקלה יודעת למנף את העשייה שלה. מעניקה שירות ומענה מצויינים. שמחתי להשתתף בפאנל המומחים שארגנת ואשמח להשתתף גם בעתיד!
מריה טיכונוב
יועצת עסקית, זכיינית מורשת בחברת תכל'ס ליווי עסקי
זו חוויה נהדרת לעשות עסקים עם מישהי מקצועית ותקתקנית כמוך. כמה כייף שאת אתנו פה לאורך כל הדרך! תודה על הכל. לחיי שתפ"ים מוצלחים בהמשך.
אוסי זהר
אימון, ייעוץ, וליווי צעירים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז (ADHD).
התרשמתי מהעשייה שלך, מהנתינה והמקצועיות. תודה דקלה יקרה. זו היתה התנסות טובה. אפילו שלא נפגשנו אף פעם, תודה רבה על הכל.
גליה בן חיים
מלווה ארגונים וקבוצות בתהליכי בירור והטמעת ערכים, שיתופי פעולה ופיתוח חשיבה יזמית
עברנו איתך כמה וכמה פאנלי מומחים דיגיטליים ומפאנל לפאנל את משתבחת ומשתדרגת, אנחנו מרגישים את זה בתמיכה שאת נותנת לכל המרצים, ברוח שאת נושפת במפרשינו ובאנרגיות. המון תודה דקלה, נשמה אהובה!
בן ואפרת שומר
מומחים במערכות יחסים וזוגיות, מיניות ותקשורת רגשית.
הפאנל היה מאורגן לעילא, מעניין, מרגש, ולך תודה באופן אישי על שירותיות, זמינות, ומקצועיות. כיף לעבוד כך, בהחלט מתעוררת המוטיבציה להמשך שתפ"ים איתך. תודה גדולה דקלה! איזה מזל שיש אותך!
גלית הלר ואמיתי קנריק
מאמנים, מנחי סדנאות ומרצים לזוגיות, הורות ומשפחה בפרק ב'.
בהתחלה התלבטתי אם להשתתף בפאנל, מהפחד שלא יניב תוצאות משביעות רצון, אבל הפאנל שהרמת הפתיע מעל ומעבר לכל צפייה! גם בשמחה וכיף ובתחושה משפחתית שמחממת את הלב וגם בתוצאות. תודה לך!
קרן מזור
מפתחת שיטת קרן מזור למגנוט זוגיות טובה ויציבה.
זו היתה חוויה שונה ומפתיעה לטובה! הדרבון, התמיכה וההובלה של דקלה פשוט מעוררי השראה. בתוך הטרוף של התקופה העמוסה בעסק, מצאתי את עצמי פעם ראשונה משתתף בפאנל מומחים דיגיטלי. תודה על יצירת הקבוצה הנפלאה של מורים מעוררי השראה.
מעוז יעקב
מטפל, מנחה ומרצה קבוצות לקידום מיניות מעצימה ושלום בין המינים
תודה רבה לך דקלה. הפאנל והליווי שלך לכל אורכו היו ממש נפלאים, תומכים ומחזקים. מרגיש כאילו כל הזמן היית שם והחזקת את הפאנל באווירה טובה ומרוממת.
ניסים לוי
מאמן למיניות מקרבת ומתחדשת באמצעות מתודולוגיה חדשה וייחודית.
פשוט פאנל משובח! אני מנהלת קבוצה סגורה בפייסבוק ומאז שעלינו לאוויר נרשמו מעל 60 בקשות חברות לקבוצה. כולי בהתפעלות והודיה. האווירה הנעימה הורגשה, והמקצועיות לאורך כל הפאנל. תודה לכל צוות המנחים על ה"ביחד" הנהדר. היה כיף לשתף פעולה ולהקשיב להרצאות של כולם. תודה רבה דקלה יקרה וכל הכבוד לך על פאנל מומחים חשוב ומופלא.
מאיה שוזר בעוז
מלמדת נשים לאהוב את עצמן, לקבל את עצמן ולחגוג את הנשיות והמיניות שלהן.
יש לי מלא לייקים חדשים בדף הפייסבוק העסקי שלי וכמה זוגות שהתקשרו לקבוע פגישה! מהרגע שעלינו לאוויר ועד סיום הפאנל נרשמו לי לקבוצה בפייסבוק מעל 80 הרשמות חדשות. פשוט נפלא! היה לי נהדר ומוצלח ביותר! דקלה, את מפיקה מדהימה. תודה רבה!
איילת סלע הררי
מורה בכירה ליוגה נשית ויוגה טנטרה.
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בהשתתפות בפאנלים שלך!!! היו כמה דברים שעשית שהערכתי מאוד:
1. את כל הזמן דחפת אותנו המרצים לעשייה. אני מאמינה שזה הדבר הכי חשוב ומהותי - שיהיה שם מישהו בשבילך שעושה את זה!
2. היית איתנו בתקשורת בקבוצת הווצאפ. זה דירבן, זה שימח, ובאופן כללי נתן הרגשה של פעולה ולא סתם משהו שעשיתי ושכחתי ממנו. 3. המייל עם הנוסחים לקידום הפאנל היה מאוד מסודר ועזר לנו ליצור הרשמות מצד הקהילה שלנו להירשם לפאנל.
4. סרטון ההנחיות ששלחת לקבוצת המרצים - נתן מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
5. המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת בסוף הפאנל - איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו. ממש מדהימה! וגם הנוסח למייל והטיפים. את משהו מיוחד!
6. לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי המרצים וגם עבור הצופים שנרשמו לפאנל, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים!
7. דבר אחרון שאומר לך מכל הלב זה שאמנם מרצים רבים "רגילים" שמזמינים אותם להשתתף בחינם...ואפילו לקבל כסף שמזמינים אותם להרצות... אבל את עושה את כל העבודה בארגון וההפקה. ואפילו דואגת להביא לנו קהל!! רק זה שווה כל שקל השקעה בהשתתפות בפאנל שלך.
8. כמי שהשתתפה בעצמה בכנסים "חינמיים" רבים, את הצלחת לעשות את ההבדל שבהחלט שווה את ההשקעה הכלכלית. אז כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
הדיוק בנושאי הפאנלים, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכוופל. תודה רבה, דקלה. אני מתכננת להמשיך ולהשתתף בפאנלים שלך!
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
בזכות ההרצאה בפאנל פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מורים ומורות שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

הפקת כנס דיגיטלי במיוחד עבורך -
הוא שלב ראשון בתהליך בניית האוטוריטה שלך!

השתתפות בכנס דיגיטלי שאפיק עבורך - שלב נוסף בתהליך בניית האוטוריטה שלך!


סילבוס קורס הבונוס:

קורס הבונוס – איך לבנות הופעת מומחה מוביל בתחומו:

 • כרטיס הביקור שלך כמנחה אורח בכנס דיגיטלי:
 • תמונת מומחה
 • מידע שיווקי עליך
 • איך ליצור כותרת מסקרנת להרצאה
 • תוכן ההרצאה בנקודות שיווקיות
 • בניית ההרצאה שלך על פי תבנית הרצאת מומחה:
 • חלק א’ – החלק החשוב ביותר בהרצאה – הפתיחה –
  • מה קודם למה – הצגה עצמית או “על מה נדבר בהדרכה”?
  • כמה דקות מתוך כל ההדרכה להקדיש לפתיחה?
  • איך שוברים את הקרח עם הצופים?
  • איזו הבטחה בתחילת ההרצאה, תשאיר את הצופה מרותק למסך עד לסיומה?
   חלק ב’ – תוכן ההרצאה –
  • איך מכינים הרצאת תוכן שתעניין, תסקרן, תלהיב את הקהל שלכם? 
  • אפיון תוכן ההרצאה – מה המסר העיקרי שרוצים להעביר?
  • איך יוצרים תוכן שיוצר אמון, הזדהות וסקרנות?
  • האם נכון לשלב סיפורי מקרה, עובדות ומספרים בהרצאה?
   חלק ג’ – סיום ההרצאה –
  • סיכום הדברים – הכרחי או מתיש את הצופה? 
  • מתי הזמן הנכון להזמין את הצופה להגיב,
   לשאול שאלות ולקבל פידבק על ההרצאה.
  • מעמד מכירה – כן, לא – מתי ואיך? 
 • אופן צילום הרצאת מומחה דיגיטלית:
 • צילום הרצאה בעזרים ביתיים
 • שימוש בטלפרומפטר (במחשב או בסמרטפון)
 • סיום ההקלטה והעלאה ליו טיוב
 • איך להגן על הסרטון.
 • מתנה חינמית:
 • מתנה בפורמט PDF
 • מתנה בפורמט וידאו
 • מה המתנה החינמית הנפוצה והממירה הכי הרבה הרשמות?
 • מסר אוטומטי:
 • איך לבנות מסר אוטומטי למי שנרשם לרשימת התפוצה שלך.
 • דוגמא למסר אוטומטי.
 •  דרכים ושיטות לשיווק אורגני של הרצאת המומחה שלך:
 • איך מושכים את הלקוחות המדוייקים להאזין להרצאה שלכם,
  ולזרוע זרעים ליצירת מערכת יחסים איתם?

הפקת כנס דיגיטלי עבורך

ללא גיוס מומחים נוספים לכנס. גיוס המומחים שלצידך - באחריותך בלבד
1,750 + מע"מ
 • מיתוג והבלטה של העסק שלך בעמודי הכנס
 • מיקום ראשון ובולט בעמוד ההרשמה ועמוד ההרצאות
 • בניית עמוד ההרשמה ועמוד ההרצאות בהתאם לשפת המותג שלך
 • כתיבה שיווקית של הנוסחים לדיוור בהם ישתמשו המנחים להפצת הכנס
 • רשימת הלידים המלאה של כל הנרשמים לכנס שלך

הפקת כנס דיגיטלי עבורך

גיוס 7-10 מומחים נוספים לכנס בשיתוף מלא איתך
3,000 + מע"מ
 • גישה לקורס דיגיטלי - הכנת הרצאת מומחה דיגיטלית
 • מיתוג והבלטה של העסק שלך בעמודי הכנס
 • מיקום ראשון ובולט בעמוד ההרשמה ועמוד ההרצאות
 • בניית עמוד ההרשמה ועמוד ההרצאות בהתאם לשפת המותג שלך
 • כתיבה שיווקית של הנוסחים לדיוור בהם ישתמשו המנחים להפצת הכנס
 • רשימת הלידים המלאה של כל הנרשמים לכנס שלך
 • אפשרות למתן שתי הרצאות בתחומים שונים במסגרת הכנס

ועכשיו תורך!

אם השיטה שלך או העסק שלך צריכים לקבל הרבה יותר הכרה וחשיפה,
וברור לך שהגיע הזמן להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאלים –
אשמח לעזור לך להגיע לקהלי היעד המדויקים ולהפיק עבורך כנס דיגיטלי בהתאם לנסיון והידע המקצועי שלי.

בהצלחה!

גלילה למעלה
דילוג לתוכן