שיווק באמצעות וובינרים

מצב נוכחי
לא רשום
מחיר
סגור
התחל
הקורס הזה כרגע סגור

הי, נעים מאוד - אני דקלה אפשטין

קונקטורית עסקית. מחברת בין עסקים להצלחות. מייסדת שיטת פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים, ו - הבמה הדיגיטלית. מומחית בהפקת כנסים ואירועים פרונטליים ודיגיטליים מרובי משתתפים. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה רעננה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם. מרצה בנושאי שיתופי פעולה וחיבורים בין בעלי עסקים.

אני מברכת אותך על הצטרפותך לקורס “שיווק באמצעות וובינרים”. עשית צעד נוסף לקראת הגעה לקהלי היעד שלך באמצעות שיווק דיגיטלי ואני שמחה ומתרגשת בשבילך.

בקורס זה ארזתי ידע נרחב לאור נסיון של עשור גדוש בעשייה בתחום השיווק. שיכללתי את התוצרים עד ליצירת מודל יצירתי שעובד וממיר הרשמות מדויקות לבעלי העסקים שלוקחים חלק בשירותים השונים שלי, בין אם בעזרת מינוף העסק ע”י חיבורים מדויקים שאני יצרתי ובין אם בהשתתפות כמנחים בפאנל מומחים או במה דיגיטלית שמאפשרת להם חשיפה רחבה לקהלי היעד והרשמות לרשימת התפוצה שלהם וכמובן באמצעות הקורס המקיף על חוויית השימוש באמצעים דיגיטלים.

חשוב לשים לב:

1. הקורס בנוי לפי שלבי העבודה. לכן מומלץ, טרם האזנה לשיעור הראשון, להכין מסמך וורד ריק שבו תשרטטו את תרשים הפעולה.
2. אפשר לעבור בין שיעור לשיעור על ידי לחיצה על לחצן “לסמן כהושלם” ולחזור לאותו שיעור מאוחר יותר.
3. מזמינה אותך להצטרף ל קבוצת הפייסבוק הסגורה, של כל חברי הקהילה העסקית שלי, לקבלת ליווי והדרכה וקבלת דוגמאות על חיבורים עסקיים שנעשים מעת לעת בתוך הקבוצה.

מאחלת לך – צפייה נעימה ובהצלחה!

גלילה למעלה דילוג לתוכן