תודה שנרשמת לוובינר "הבמה הדיגיטלית"

שבו אציג את השירות
 “הבמה הדיגיטלית”.

לאחר שחוויתי קפיצה מטאורית בעסק שלי, שידרגתי את עולם הכנסים הדיגיטלים ל -מתקדמים והאיכותיים ביותר בארץ, וליוויתי עשרות בעלי עסקים לקבלת חשיפה מדוייקת לעסק שלהם, אני מזמינה אותך לקבל פרטים  על השרות שיאפשר לך קבלת צמיחה עסקית, חשיפה נכונה, נוכחות בולטת ברשת, יציאה לאור, קבלת הכרה כמומחה בתחומך תוך שילוב טכונולוגיה ואוטומציה מתקדמת
ומלאאאא נרשמים חדשים לעסק!

 

נעים מאוד, דקלה אפשטין – קונקטורית עסקית. מחברת בין עסקים להצלחות!

מרצה מבוקשת לבעלי עסקים בנושאים: שיווק דיגיטלי, שיווק ברשימות תפוצה, שיתופי פעולה עסקיים.
בוגרת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים, בעלת מעל 15 שנות ניסיון בתחום השיווק ויחסי ציבור. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה רעננה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם.

בעלת ניסיון רב בשיווק אוף ליין ואון ליין ובעזרת הידע שצברה מעניקה לבעלי עסקים הכרה וחשיפה עצומה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.

מוכרת כאושיית רשתות חברתיות מצליחה, שייסדה את עולם פאנלי חשיפת המומחים הנחשבים היום לפאנלי המומחים הדיגיטליים המובילים בישראל!
עד היום הפקתי מעל 100 פאנלי חשיפת מומחים מקצועיים, בהם השתתפו מעל 400 מרצים מומחים בתחומם, שלתכנים שלהם נחשפו קרוב ל – 150,000 לקוחות פוטנציאלים!

לאחר שחוויתי קפיצה מטאורית בעסק שלי, שידרגתי את עולם הכנסים הדיגיטלים למתקדמים והאיכותיים ביותר בארץ, וליוויתי עשרות בעלי עסקים לקבלת חשיפה מדוייקת לעסק שלהם, בניתי שירות שיאפשר לך קבלת צמיחה עסקית, חשיפה נכונה, נוכחות בולטת ברשת, יציאה לאור, קבלת הכרה כמומחה בתחומך תוך שילוב טכונולוגיה ואוטומציה מתקדמת

מנו בן הרוש מנטור עסקי "התוצאות המדהימות של הפאנל של דקלה אפשטין היו מעל ומעבר. אני הולך להיות מנוי בכנסים של דקלה. הכל מתוקתק כמו שצריך. בייחוד, ההסבר שלה על כל התהליך ממש מההתחלה. תצטרפו לכנסים של דקלה. כנסים נהדרים ומתוקתקים"

גלילה למעלה
דילוג לתוכן