ממנהלת מדור תשלומים למשווקת דיגיטלית מובילה

הי אני דקלה אפשטין, 
ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות.

נשואה לאסף (משווק דיגיטלי. בונה תהליכי אוטומציה לעסקים ואתרי קורסים דיגיטלים).

אנחנו הורים ל- 3 בנים (שני מתבגרים ופשושון פעוט בגן).

שואלים אותי מה הביא אותי לעסוק בתחום שלי? אז הנה התשובה – 

כשהתגייסתי לצבא לפני למעלה מ- 20 שנה, רציתי לשרת בתפקיד משמעותי שיעזור לי בעתיד המקצועי שלי – אז רציתי….
בפועל – הציבו אותי במת“ש – אחראית במדור התשלומים של אזרחים עובדי צה“ל (עד היום לא ברור מה פשר ההחלטה הזו כי מתמטיקה אף פעם לא היה הצד החזק שלי)… אבל מה שלמדתי בעיקר מאותה תקופה של השירות הצבאי – שחיבור בין אנשים מעניין אותי – ואת זה דווקא יודעת לעשות די טוב…

אז יכולתי להיות שדכנית בטח אתם אומרים:))

זה היה יכול להיות נכון… אבל בשחרור מהצבא דווקא גיליתי עוד אהבה חבויה – שיווקקקקק!!

נרשמתי ללימודי תואר ראשון ושני ברצף והתמחתי בשיווק ותקשורת שיווקית ומכאן התחלתי קריירה כשכירה וביצעתי תפקידי מפתח מובילים כמנהלת תקשורת שיווקית (מרקום) בתעשיה.

כל השנים בהם שילבתי את האהבה שלי לשיווק, דאגתי לתבל בחיבורים בין אנשים, כי מכורח הנסיבות הכרתי הרבה אנשי מפתח ותמיד ידעתי לעשות את החיבורים הנכונים שיובילו לסגירת עסקאות ומינוף עסקים.
חייבת להגיד לכם – שזה סופר מרגש לדעת שהבסיס להיכרות בין אותם עסקים שפעלו יחד והרימו שירותים משותפים מוצלחים – התחיל במשפט – ”אני מכירה עסק בתחום משלים לשלך – אני חשבת שאתם צריכים להפגש“.

וכך נולדה האהבה השניה – חיבורים בין אנשים.

לימים יצאתי לעצמאות ובגלגול הראשוני של העסק שלי התמקדתי ב- ניהול שיתופי פעולה עסקיים והתמקדתי בעסקים הקטנים שלצערי עדיין לא מספיק מנוסים באפיק שיווקי זה. במהלך השנים הקמתי מאגר של בעלי עסקים וקבוצת פייסבוק שמעודדת עסקים להציע שיתופי פעולה. במקביל המשכתי לפתח את יכולת השיווק שלי. למדתי קורסים מקצועיים בשיווק והתמקצעתי בעיקר – בשיווק הדיגיטלי.

הצעתי ללקוחות שלי שמכירים אותי מהחיבורים שביצתי עבורם לשיתופי פעולה מוצלחים – לקחת חלק בכנסים מקצועיים שהפקתי – ובאופן טבעי קיבלתי מהם בקשה לליווי שיווקי מקצועי.

מכאן – המיקוד החדש המשלב את המקצועיות ושתי האהבות שלי – חיבורים ושיווק – היה אך טבעי.

בשנים האחרונות אני מלווה עסקים ועוזרת להם להתאהב מחדש בשיווק העסק שלהם דרך תהליכים אישיים או למידה מרחוק באמצעות מגוון רחב של קורסים דיגטלים שאני מציעה שכוללים תמיד גם ליווי והטמעת התהליך בפגישות אישיות.

אני מתמקדת בעיקר בליווי והעשרה בנושאים הבאים:

שמחה לראות אותך כאן איתי ומאחלת לך שפע של הצלחה בשיווק העסק שלך!!

דקלה אפשטין – מינוף עסקים בערוצים דיגיטלים.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן