הי אני דקלה אפשטין, 
ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות.

נשואה לאסף (משווק דיגיטלי. בונה תהליכי אוטומציה לעסקים ואתרי קורסים דיגיטלים).

אנחנו הורים ל- 3 בנים.

שואלים אותי מה הביא אותי לעסוק בתחום שלי? אז הנה התשובה – 

כשהתגייסתי לצבא לפני למעלה מ- 20 שנה, רציתי לשרת בתפקיד משמעותי שיעזור לי בעתיד המקצועי שלי. בפועל – שירתתי במת“ש – אחראית במדור התשלומים של אזרחים עובדי צה“ל (עד היום לא ברור מה פשר ההחלטה הזו כי מתמטיקה אף פעם לא היה הצד החזק שלי)… אבל מה שלמדתי בעיקר מאותה תקופה של השירות הצבאי – שחיבור בין אנשים מעניין אותי – ואת זה דווקא יודעת לעשות די טוב…

אז יכולתי להיות שדכנית בטח אתם אומרים:))

זה היה יכול להיות נכון… אבל בשחרור מהצבא דווקא גיליתי עוד אהבה חבויה – שיווקקקקק!!

נרשמתי ללימודי תואר ראשון ושני ברצף והתמחתי בשיווק ותקשורת שיווקית ומכאן התחלתי קריירה כשכירה וביצעתי תפקידי מפתח מובילים כמנהלת תקשורת שיווקית (מרקום) בתעשיה.

כל השנים בהם שילבתי את האהבה שלי לשיווק, דאגתי לתבל בחיבורים בין אנשים, כי מכורח הנסיבות הכרתי הרבה אנשי מפתח ותמיד ידעתי לעשות את החיבורים הנכונים שיובילו לסגירת עסקאות ומינוף עסקים.
חייבת להגיד לכם – שזה סופר מרגש לדעת שהבסיס להיכרות בין אותם עסקים שפעלו יחד והרימו שירותים משותפים מוצלחים – התחיל במשפט – ”אני מכירה עסק בתחום משלים לשלך – אני חשבת שאתם צריכים להפגש“.

וכך נולדה האהבה השניה – חיבורים בין אנשים.

לימים יצאתי לעצמאות ובגלגול הראשוני של העסק שלי התמקדתי ב- ניהול שיתופי פעולה עסקיים והתמקדתי בעסקים הקטנים שלצערי עדיין לא מספיק מנוסים באפיק שיווקי זה. במהלך השנים הקמתי מאגר של בעלי עסקים וקבוצת פייסבוק שמעודדת עסקים להציע שיתופי פעולה. במקביל המשכתי לפתח את יכולת השיווק שלי. למדתי קורסים מקצועיים בשיווק והתמקצעתי בעיקר – בשיווק הדיגיטלי.

הצעתי ללקוחות שלי שמכירים אותי מהחיבורים שביצתי עבורם לשיתופי פעולה מוצלחים – לקחת חלק בכנסים מקצועיים שהפקתי – ובאופן טבעי קיבלתי מהם בקשה לליווי שיווקי מקצועי.

מכאן – המיקוד החדש המשלב את המקצועיות ושתי האהבות שלי – חיבורים ושיווק – היה אך טבעי.

בשנים האחרונות אני מלווה עסקים ועוזרת להם להתאהב מחדש בשיווק העסק שלהם. 
עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם. 

מקדמת עסקים לקבלת חשיפה לקהלים ממוקדים של לקוחות פוטנציאליים בהיקפים גדולים.
התמקצעתי בעולמות השיווק הדיגיטלי ויצרתי קשרים עסקיים רבים עם מקדמים, אנשי תוכן, אנשי קהילה ומשפעינים רבים בתחום השיווק לעסקים.

היתרון הגדול עליו ביססתי את השירות שלי הוא שימוש בשיתופי פעולה מקדמים מבוססי היכרות אישית עם משפיענים, ובניית רשת קשרים עסקיים ענפה ללקוחותיי. 
מי שעובד איתי מקבל מעטפת שלמה של ניהול סושיאל מדיה ועל הדרך אסטרטגיה לניהול נכון של כל האספקטים בעסק.
את היעדים הכמותיים שלך – אני פורטת ליעדים שיווקיים ועובדת כדי להשיג אותם!

גלילה למעלה
דילוג לתוכן