נמאס לך!! לזרוק כספים על פייסבוק ממומן וקמפיינר שלא מביאים תוצאות?

 

 אם חשוב לך לקבל לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאלים, מבלי לזרוק כספים על קמפיינר ופרסום ממומן שלא מביא לך תוצאות  – אני מזמינה אותך להיעזר ב
פלטפורמת הפרסום המובילה בארץ –

 

“הבמה הדיגיטלית”

שחושפת אותך בפני קהלים גדולים של

לקוחות פוטנציאליים שרוצים את השירות שלך!

מה זאת “הבמה הדיגיטלית”?

פלטפורמת פרסום לבעלי עסקים לקבלת חשיפה לקהל היעד שלהם, וקבלת לידים (שם, מייל וטל) של לקוחות פוטנציאלים המעוניינים בשירותים של בעלי העסקים המפורסמים בבמה הדיגיטלית.

הבמה הדיגיטלית מקודמת אורגנית ובאמצעות פרסום ממומן ובה אנו מפרסמים אותך ואת תחילת המשפך השיווקי שלך לאלפי לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד שלך.

ב”במה הדיגיטלית” משתתפים מספר מנחים מובילים בתחומם ויחד כולכם מעניקים טיפ / מדריך / סרטון וידאו בעלי תוכן וערך איכותי, שבו צופים מאות לקוחות פוטנציאלים.

כך, הבמה הדיגיטלית מייצרת לך ולכל המנחים הנוספים שאיתך – חשיפה רחבה לקהל היעד וממצבת אותך כאוטוריטה בתחומך.

במקביל לחשיפה לכמות אדירה של לקוחות פוטניציאלים, התגמול הגדול ביותר לעסק שלך: מאות נרשמים חדשים שמתעניינים בשירות שלך, שישמחו להשאיר לך את הפרטים שלהם ליצירת קשר מיידי איתך!

 

המנטורים המובילים בישראל
ממליצים על השירות

פורמט מעולה! חשיפה מדהימה לקהל רלוונטי! הפקה ברמה הכי גבוהה. כל ההדרכות מלאות בערך. פשוט השקעה מדהימה וכדאית. חשיפה איכותית לקהל מדויק!
5/5
רוזין רוזנבלום
משווקת וכותבת תוכן בין המובילות כיום בעולם השיווק הדיגיטלי
דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. שמחתי לגלות פאנל מאורגן בצורה נפלאה. מתחילתו ועד סופו, תכנים מרתקים, ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.
5/5
רמי דבורה
אחד מהטריינרים (מרצים) המבוקשים והמצליחים בישראל
מכיר את דקלה שנים, כמשווקת דיגיטלית חריפה ופורצת דרך בתחומה. אין ספק שיצרת מהלך גאוני בעולם הכנסים הדיגיטלים. שאפו ענק.
5/5
בן יעבץ
קופירייטר ויועץ אסטרטגי לשיווק דיגיטלי

איך נדאג לחשיפה לעסק שלך והרשמות מדויקות לרשימת התפוצה?

במקביל לחשיפה לכמות אדירה של לקוחות פוטניציאלים, התגמול הגדול ביותר – הוא מאות נרשמים חדשים שמתעניינים בשירות שלך,שישמחו להשאיר לך את הפרטים שלהם (שם, מייל וטל’) ליצירת קשר מיידי איתך.

 

אני דואגת לשלב אותך בבמה מכובדת עם עוד מנחים מובילים שכל אחד מכם מעניק מהידע שלו טיפ / מדריך / סרטון וידאו בעל תוכן וערך איכותי, שבו צופים מאות לקוחות פוטנציאלים, וכך נדגיש את הייחודיות והאוטוריטה שלך.

כך, הבמה הדיגיטלית מייצרת לך ולכל המומחים הנוספים שאיתך – חשיפה רחבה לקהל היעד וממצבת אותך כאוטוריטה בתחומך.


 

אנו נדאג לבנות תהליך אוטומציה שבאמצעותו הלקוחות הפונטציאלים שלך ישאירו את הפרטים שלהם (שם, מייל וטל ליצירת קשר) ליצירת קשר מיידי איתם. הפרטים שלהם יאספו בצורה אוטומטית בתוך מערכת הדיוור שלך.שמות מדף הבמה לתוך מערכת הדיוור שלך במאות אחוזים.

עדות

מה הרווח שלך מהשתתפות
בבמה הדיגיטלית?

בניית המותג שלך כעסק מוביל בתחומך

השתתפות בבמה הדיגיטלית מייצרת לך חשיפה והכרה כמומחה, בזמן קצר ובהיקף רחב בזכות הפורמט הייחודי שלו.

חשיפה של העסק שלך למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים

לכל במה דיגיטלית נכנסים בממוצע כ – 1,500 לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד המדויק שלך תוך שבוע, כך אנו מגדילים את החשיפה, העוצמה, האיכות והיתרון היחסי שלך לצד קולגות מהתחום שלך שלא נעזרים בשירות הבמה הדיגיטלית.

התוכן מוכן מראש

כל החומרים שלך שיוצגו בבמה הדיגיטלית מוכנים מראש, כדי לאפשר לך נינוחות מקסימלית ותוצאה מושלמת. כל התוכן שלך ושל המנחים שמשתתפים לצידך בבמה הדיגיטלית מוקלט מראש, והגישה אליו בנוחות מהמחשב הביתי או הסמארטפון, ומוגשות לצפיה והורדה ללא תשלום, במשך שבוע, דבר שמעודד כמות נאה של הרשמות לרשימת התפוצה שלך, בזמן מאוד קצר.

שיתופי פעולה מניבים לעסק שלך עם קולגות נוספים בתחומך

ההשתתפות בבמה הדיגיטלית מייצרת שיתופי פעולה פוריים ומניבים בין המנחים ומאפשרת לך במה ייחודית ומכובדת להגעה לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

הופעה שלך במאגר דיגיטלי לשיתופי פעולה עסקיים

נפתחת בפניך האפשרות להיכנס למאגר עסקים דיגיטלי ליצירת שיתופי פעולה עסקיים עם בעלי עסקים מתחומים משיקים לשלך.

הגדלת רשימת התפוצה והגדלת ההכנסות בעסק שלך

בכל במה דיגיטלית נרשמים לרשימת התפוצה שלך לקוחות פוטנציאלים, שחלקם יהפכו ללקוחות משלמים לעסק שלך, עוד בזמן ההופעה שלך בבמה.

הזדמנות להפוך את התוכן שלך למוצר מידע דיגיטלי למכירה

ההשקעה שלך בהכנת החומרים לקראת השתתפותך בבמה ממשיכה להניב כסף! כעת הגיע הזמן לעשות בתוכן שהכנת שימוש ולמכור אותו גם כמוצר מידע.

merchaot
הצעד שהכי פחדתי לעשות, הסתבר כצעד הכי חכם שיכולתי לעשות לעסק שלי. בזכות פאנל החשיפה בו השתתפתי פרצתי את הגבולות של עצמי וסיימתי בימים ספורים משימות שדחיתי שנים! אני זוכרת כמה קנאה - כל פעם מחדש - כבעלת עסק בתחילת דרכי, הייתי רואה את התמונה של כל המרצים ונשרפת מבפנים. פאנל חשיפה, אוסף מרצים מרשים, חוברים ביחד ועומדים בקדמת הבמה, נותנים את הערך הכי טוב שלהם לעולם, ואני? אותי אף אחד לא מכיר, מומחית אנונימית שחולמת להתגלות.. ועכשיו, שנה מאוחר יותר, היום הזה הגיע, ואני כבר לא מקנאה, גם אני נמצאת שם בתמונה, יחד עם כל שאר המרצים הנפלאים, נותנת את כל כולי בשביל הקהל. אני נמצאת בקדמת הבמה כמו שתמיד חלמתי להיות. אם גם אתם מרגישים אנונימיים, וגם לכם בא לפרוץ קדימה, פשוט - דברו עם דקלה!
נטע הדר יצחק
מומחית לשיווק וצילום סרטונים בסמארטפון
merchaot
דקלה, לא היתה לי קהילה ואת ידעת איך להנחות אותי ולכוון אותי שאוכל להגיע להמון אנשים. בנוסף, ההרצאות שהקלטתי לפאנל החשיפה שלך שימשו אותי הלאה והשתמשתי בהן גם אחרי שהפאנל ירד מהאוויר.
השירות שלך בהחלט מתאים לבעלי עסקים שכל השנים לא טיפחו קהילה ועבדו רק בשיווק מפה לאוזן.
ממליצה בחום לכל בעל עסק להשתתף בפאנלים המדהימים שלך!
עדי באסל-תנא
יוצרת חוויות מיוחדות ומעצימות לנשים.
merchaot
מבחינתי זו הדרך האפקטיבית ביותר להגיע ללקוחות המושלמים עבורי ובכל פאנל אני מצליחה לייצר מכירות מיידיות. כל הרעיון בשיווק הוא להגיע לאנשים הנכונים, להעביר להם את המסר המדויק, לקבל "זמן איכות" איתם כדי לבנות סמכות ומערכת היחסים ולהוביל למכירה. הפלטפורמה המושקעת שדקלה הכינה נותנת בדיוק את זה. השתתפתי כבר בכמה וכמה פאנלים בניצוחה של דקלה. בכולם - הארגון המופתי שלה, המסירות והירידה לפרטים, הפכו אותם למעולים. מעבר לערך השיווקי, בהחלט שווה ללמוד מדקלה על האופן בו מנהלים עסקים!
נעה דורון
מוציאה עסקים לאור
merchaot
אין ספק שהשתתפות בפאנלי החשיפה של דקלה, זו דרך נהדרת וקצרה להביא קהל יעד ממוקד. כל מי שמכיר אותי יודע שהתשוקה הגדולה ביותר שלי זו עמידה מול קהל, אבל לא סתם "להרצות", אלא - להיות ההופעה הכי טובה בעיר! לכן כשדקלה פנתה אלי להשתתף כמרצה בפאנל בהפקתה על החשיבות של עמידה מול קהל כמובן שמיד הסכמתי. שמחתי לגלות פאנל מאורגן בצורה נפלאה. מתחילתו ועד סופו, תכנים מרתקים, ותחושת "יחד" חשובה שליוותה את כל התהליך. ממליץ בחום.
רמי דבורה
אחד מהטריינרים (מרצים) המבוקשים והמצליחים בישראל.

"דקלה נתנה לי הזדמנות להגיע לאלפי אנשים חדשים שנחשפו לתכנים המקצועיים שלי. החשיפה הביאה לי עוד מטופלים לקליניקה ולסדנאות".

לירון לסר
מומחה לבריאות טבעית

מה כולל השירות?

מכפילים עד פי 7 את כוח החשיפה

לצידך, משתתפים חמישה עד שבעה מנחים נוספים מהתחום שלך. כל אחד מכם נהנה מכוח מוכפל עד פי 7 של חשיפה והרשמות של קהל לקוחות פוטנציאלים מדויק.

חגיגת הרשמות ישירות לתוך
מערכת הדיוור שלך

במשך תקופה מאוד קצרה (לרוב ימים בודדים) מאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים נכנסים לבמה ונרשמים לרשימת התפוצה שלך וכל זה בזכות ההפצה שלי בצורה אורגנית וממומנת לקהל היעד שלך. חגיגה של מאות ואלפי הרשמות לבמה הדיגיטלית בהשתתפותך.

 

מינוף החשיפה שלך

הלידים שמעוניינים לקבל ממך מייל, יכנסו ישירות לתוך מערכת הדיוור שלך – וזה הזמן למנף את הבאזז שנוצר ולגשת למלאכת בניית מערכת היחסים עם הקהל המדהים, שנחשף לתוכן והערך שלך ולבסס את מעמדך כאוטוריטה בתחומך.

איך זה הולך לעבוד עבורך?

אישור תנאי ההשתתפות ותשלום על השירות

בתחתית עמוד זה נמצא טופס פרטי ההשתתפות ומשם עוברים לעמוד תשלום מאובטח לשיריון מקומך בבמה הדיגיטלית. לבחירתך – מנוי חודשי קבוע בבמות דיגיטליות או הצעה להשתתפות חד פעמית בבמה דיגיטלית אחת.

אכין אותך להיות במיטבך בבמה הדיגיטלית

כדי להבטיח שהמומחיות שלך תעבור לקהל בדרך הטובה ביותר, וההופעה שלך תהיה איכותית, משכנעת ומרהיבה, ותעבור בצורה הטובה ביותר למאות ואלפי הצופים שנרשמים לקבל את התוכן שלך, אני מעבירה אותך תהליך הכנה מובנה בן 4 שלבים (התהליך מתנהל כולו באונליין, וחוסך לך זמן התארגנות ונסיעות).

 

מה כולל תהליך ההכנה לקראת השתתפותך בבמה הדיגיטלית?

טעימה מאחד השיעורים בקורס ההכנה - איך לבנות הופעת מומחה מוביל בתחומו?

הבמה הדיגיטלית בהשתתפותך אוטוטו עולה לאוויר

הבמה הדיגיטלית בהשתתפותך תעלה לאוויר לאחר סיום תהליך ההכנה ושליחת כל החומרים לקראת ההופעה המיועדת שלך, ולכן, כדי להניב לך את התוצאות הטובות ביותר אעצב את דף ההרשמה לבמה שממיר הרשמות מדויקות של לקוחות פוטנציאלים מקהל היעד שלך.

 

איזה מרגש! הופעת האורח שלך באוויר!

סוף סוף הבמה הדיגיטלית בהשתתפותך עולה לאוויר. מאות ואלפי אנשים נכנסים לאתר שבו הבמה הדיגיטלית שלך נמצאת, כדי  לצפות בהופעת האורח של.
חגיגה של מאות ואלפי צפיות בהופעה שלך ושל כולם!  אדאג לייצר עבורך ועבור כל המנחים בבמה חוויה אדירה וחגיגה של הרשמות לרשימת התפוצה.

 

כך נכפיל את החשיפה שלך בבמה הדיגיטלית

אני אשווק את הבמה הדיגיטלית לקהל שלי שעומד היום על עשרות על אלפי מדוורים והקמפיינר ששכרתי לטובת העניין ידאג להפיץ ולקדם מודעות ממומנות אודות הבמה בהשתתפותך.

מינוף החשיפה שלך בעזרת תכנית ההמשך- "שיווק דיגיטלי לעסקים משפיעים"

ההופעה שלך בבמה הדיגיטלית באוויר וכעת זה הזמן למנף את הבאזז שנוצר סביב הופעתך בתכנית הדיגיטלית ולגשת למלאכת בניית מערכת היחסים עם הקהל הרלוונטי, שנחשף להופעת האורח שלך, נרשם לרשימת התפוצה שלך ולבסס את מעמדך כאוטוריטה.
בשלב זה אציע לך להצטרף לתכנית ההמשך למשתתפי הבמה: “שיווק דיגיטלי לעסקים משפיעים” – יחד נבנה את המשפך השיווקי שלך ונלמד את כל עקרונות השיווק הדיגיטלי ובמיוחד על:

 • 12 פלטפורמות מובילות לשיווק אורגני 
 • שיווק ברשימות תפוצה
 • שיווק באמצעות וובינרים ושידורי לייב
 • שיווק באמצעות שיתופי פעולה וקשרים עסקיים
 • מסלול עוקף אוטוריטה – איך לבנות מסלול ואסטרטגיה של אוטוריטה בתחומך

"אני מרגישה שקיבלתי כלים להמשיך לפתח את העסק"

"דקלה ממש ליוותה אותי יד ביד, הייתה זמינה לכל שאלה בסובלנות וסבלנות אמיתית. הליווי שלה נמשך עם עידוד ופרגון כל הדרך".
דנה ויינשטיין אורן
מאמנת אישית וזוגית להעצמת נוכחות מינית

 

נעים מאוד, דקלה אפשטין – ממנפת עסקים בערוצים דיגיטלים. מחברת בין עסקים להצלחות!

 

דקלה אפשטין – מינוף עסקים בערוצים דיגיטלים. יוצרת חשיפה לעסקים והופכת בעלי עסקים אנונימים – למוכרים.
מובילה בארץ בתחום הפקת כנסים ואירועים דיגיטלים.
מיתגה את עולם הכנסים הוירטואלים כ “פאנלי מומחים”, ובהמשך בשם – “הבמות הדיגיטליות”, שנחשבים היום לכנסים הדיגיטלים המובילים בארץ בזכות תוכן מועיל לצופים וקורס הכשרת המנחים טרם הופעתם בבמה.

עד היום הופיעו מעל 500 בעלי עסקים ב “במה הדיגיטלית”
ולמעלה מ – 200 אלף לקוחות פוטנציאליים צפו בתכנים שלהם.

המיתוג הגבוה של הכנסים מבית “הבמה הדיגיטלית”, נובע מ:

 • הקפדה בבחירת המנחים והעצמתם.
 • הכוונה באמצעות קורס דיגיטלי בנושא – “איך לבנות הופעת מומחה מוביל בתחומך”.
 • תוכן איכותי ויקר ערך לצופים, שבוחרים להישאר נאמנים לכנסים מבית “הבמה הדיגיטלית”.

שאלות נפוצות

איך ירשמו אלי ישירות לרשימת התפוצה?

בדף הנחיתה שאבנה  לתכנית “הבמה הדיגיטלית” בהשתתפותך –  יופיע טופס הרשמה שבו יוכל הגולש לבחור לאילו מתנות הוא רוצה להירשם. (מנסיון – גולש הנחשף לדף זה, מסמן שהוא מעוניין בקבלת כל המתנות המופיעות בו). אז מופעלת אוטומציה חכמה שתעביר את פרטיו ישירות אל מערכת הדיוור שלך, ללא צורך בהרשמה נוספת בדף נחיתה נפרד.

מה נחשב "מתנה חינמית"?

מתנה חינמית הינה מיני מדריך מקוצר עם ערך בתחומך (או הזמנה לוובינר או הזמנה לצפייה בסרטון וידאו שלך עם ערך), שמוענק ללקוחות מתעניינים תמורת קבלת שם, טלפון וכתובת האימייל שלהם, בתהליך אוטומציה שנבנה עבורך שיחובר למערכת הדיוור שלך. ניתן ללמוד איך לבחור מתנה חינמית באמצעות הקורס הדיגיטלי שמכין אותך לקראת ההשתתפות בבמה.

מה נדרש ממני כדי להשתתף בתכנית?

עליך לשלוח פרטים על המתנה החינמית שלך, מידע שיווקי קצר עליך ובמקביל לבנות מסר אוטומטי בתוך מערכת הדיוור שלך שיישלח לכל הנרשמים החדשים שירשמו לרשימת התפוצה שלך בזמן שהבמה הדיגיטלית תהיה באוויר.

 

 

עם מה אצא אחרי ההשתתפות
ב"במה הדיגיטלית"?

היכרות עם בעלי עסקים נוספים מהתחום שלך עם הצעה שלי לחיבורים וקיום שיתופי פעולה שירחיבו לך את מעגל הקשרים העסקיים כדי להגיע לקהל גדול יותר שיכיר אותך. באמצעות השירות מתקבלת תנועה גדולה של מתעניינים בשירותים השונים של בעל העסק – לידים מדויקים ומיידיים –  וכפועל יוצא גם מכירות רבות יותר לעסק.

למי מיועד השירות?

השירות מיועד למאמנים, יועצים, מטפלים, יזמים, בעלי עסקים שמעוניינים  להגיע לקהלי יעד גדולים ומדויקים ורוצים לקבל לידים חמים (רשימת מתעניינים בשירות שלך).

איך אדע אם עכשיו זה הזמן הנכון לי?

מי שמרגיש שהגיע זמנו לגדול, להגדיל את החשיפה, להפסיק להסתמך על שיטות שיווק בודדות, ומעוניין להגדיל את כמות הלקוחות וליצור שירותים נרחבים יותר, זה המקום, זה הזמן והשירות המדויק עבורו. 

 

merchaot
תוך פחות משנה הגדלתי את רשימת התפוצה שלי. דקלה מקצועית, רצינית, יודעת לפרגן, נוהגת בשקיפות והכי חשוב יודעת מה היא עושה. לפני שנה השתתפתי בפאנל חשיפת המומחים הראשון בתחום שלי, וכבר אז גיליתי עד כמה כיף לעבוד איתה. מאז השתתפתי אצלה ב 5 פאנלי מומחים שעסקו בהורות.
דורית חרמון
מנחת הורים ואשת חינוך מזה 20 שנה.
merchaot
אין ספק שזו דרך מצוינת להשיג הכרה וחשיפה לקהל יעד רלוונטי. ממליצה בחום להשתתף כמרצים בפאנל חשיפת מומחים לקהל היעד שלכם. הפאנל בו השתתפתי היה מאורגן למופת ע"י דקלה. קיבלתי ממנה טיפים שונים הקשורים לשיווק הפאנל, והיא עודדה כל הזמן לתת פוש. התוצאות היו מעולות!
יעל זרעוני
מאמנת להגשמה – עוזרת לאנשים להפוך את הרצון שלהם למציאות.מלווה אנשים וארגונים בתהליכי שינוי וצמיחה.
merchaot
זאת הייתה חוויה ראשונית עבורי וחששתי מפניה. אבל... הפניות של דיקלה, הסדר, ההבניה של הדברים, המקצועיות והסבלנות לשאלות אפשרו לפאנל להיות מוצלח ולהשיג תוצאות מעולות. דקלה יקרה, תודה רבה על ההזדמנות, העבודה היסודית, ההנחיה והליווי המקצועיים, הרגישות והיחס האישי. אין לי ספק שדרכינו יפגשו עוד שוב ושוב. חיבוק.
יפעת דננברג
מנחת הורים ומאמנת נוער.
merchaot
פאנל חשיפת מומחים זו דרך נהדרת לבנות אוטריטה וסמכות ולהיחשף לקהל מדיוק לעסק שלנו.
הפאנלים של דיקלה מעולים ולא רק מעולים גם מיצרים מכירות! הכל נעשה במקצענות שאין דומה לה. הקפדה על התכנים ותמהיל נכון של מרצים. פשוט אלופה!
סימונה זלשניק
מלמדת בעלי עסקים לבנות את העסק שלהם נכון.
merchaot
הפאנל היה מתוקתק להפליא, סדר ארגון ושיטתיות אפיינו את התהליך והם שאפשרו לי כמשתתפת, לדעת מה לעשות בדיוק מירבי, מתי ואיך. הדיוורים שנשלחו על ידי דקלה, מארגנת הפאנל דייקו את התהליך. התגובות היו סופר מהירות, האווירה חיובית ומשתפת. בקיצור, תענוג!
שירית בן ישראל
יועצת אסטרטגית שיווקית, מרצה, יזמת, מפתחת מוצרי מידע וסופרת
merchaot
מהפאנלים בהם השתתפנו הגיעו מתעניינים חדשים שהם בדיוק הקהל שלנו! כל אחד בקצב שלו רוכש מאיתנו שירותים וזו מבחינתנו אחת הדרכים הכי אפקטיביות לשווק. דקלה מדייקת את המרצים המשתתפים בפאנל כך שהקהל הומוגני ורלבנטי עבורנו, משקיעה בחווית המשתמש לנו כמרצים וללקוחות הנרשמים, מעניקה ידע שעוזר לנו לבנות את ההרצאות נכון יותר ומעודדת לאורך כל הדרך בשלב הקידום. להשתתף בפאנל מומחים של דקלה זו חוויה אחרת! פשוט תענוג!
אירה דותן וגליה דונת לויתן
מלוות עצמאיות שמאוהבות בעסק שלהן ומוכנות לפעול כדי להצליח.
merchaot
עבורי זאת הייתה הפעם הראשונה להשתתף בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי. דקלה ליוותה אותי לאורך כל הדרך והייתה איתי בקשר רציף. ענתה לכל שאלה והיתה קשובה מאוד. הארגון של הפאנל היה למופת והתקשורת עם כל המרצים הייתה מצוינת. נהניתי מהתהליך ולמדתי דברים חדשים בזכות דקלה. התרשמתי מהמרצים האחרים בקבוצה וגם קיבלתי תגובות מלקוחות שנרשמו שההרצאות מעניינות וברמה גבוהה. ממליצה בכל פה! תענוג לעבוד איתך, דקלה יקרה.
דורית נחמני
יועצת פיננסית
merchaot
זכיתי לחשיפה נהדרת, חיזוק המותג שלי בקרב לקוחות מאוד רלוונטיים, בדיוק בנישה שלי. הפאנל היה מתוקתק! דבר טוב במיוחד שעשית - שילבת 'תותחים כבדים' כמרצים לצידי בפאנל - זה מיד מיתג גבוה את הפאנל (טוב במיוחד למרצים הפחות מוכרים) ונתן ערך רב יותר למאזינים.
אלדד הראל
מלווה בעלי עסקים בהתפתחות אישית שתגדיל להם את העסק.
merchaot
עבורי הבמה שנתת הייתה הרבה מעבר לפאנל עצמו, ודרבנה אותי לעבר הכנסה פאסיבית והכנת מוצרים דיגיטליים לעסק. הליווי של דקלה לכל אורך הדרך מיקד את התהליך השיווקי וכולנו התגייסנו למשימה. בדפי הנחיתה –"עמוד המרצה" שהכנת לכל אחד, הושקעה מחשבה וניכר הרצון להוציא כל אחד מאיתנו בצורה הטובה ביותר. לכל אורך הפאנל הרגשתי שיש למי לפנות. תודה רבה על ההקשבה, הסבלנות, הליווי והמקצועיות שממשיכה איתנו הרבה מעבר לפאנל. ממליצה לכל מי שרוצה להפיץ את האור שלו וחושש לעשות את זה לבד, להצטרף לפאנל המומחים הבא של דקלה שרלוונטי לתחום עיסוקו.
אתי קסטנר
מאמנת אישית בשיטת "אניאגרם".
merchaot
המילים ארגון ואחריות יכולות להיות שם משפחתך השני. נהניתי מאוד להשתתף בפאנל מטעמך וביוזמתך דקלה יקרה! הכל היה מתוקתק, מסודר, ברור ומובנה. שלא לדבר על הגיבוש ועבודה הצוות שהצלחת לייצר בין המרצים. תודה רבה!
מיכל שרון
מדענית מילים וכתיבת תוכן מוכר
merchaot
מבחינתי - אני עושה מנוי אצל דקלה לפאנלי חשיפת המומחים ולשאר הפעילויות שלה. דקלה מצטיינת באיכות המרצים שהיא מגייסת, היא זמינה ונכונה לסייע בכל דבר ועניין בכל שלב משלבי הפאנל. עושה זאת בנעימות ומעניקה תמיכה ועידוד אמיתיים הן אישית והן מקצועית. יש לי רק מילים טובות לומר. היתה חוויה מעצימה ומעולה עם תוצאות מעל ומעבר למה שציפיתי. תודה רבה דקלה. את עומדת מאחורי כל מילה שלך במחויבות מוחלטת!!! לא מובן מאליו בכלל.
אנה נווה לדרמן
מייסדת INSiGHT -אימון, תרפיה ומיינדפולנס.
merchaot
השתתפות בפאנלי חשיפת המומחים של דקלה זו הדרך המהירה ביותר להגדיל חשיפה ואוטוריטה לכל בעל עסק קטן, שמעוניין להתקדם בתקציב קטן.
דאסי נוי
מנחה ומלווה בעלי עסקים לייעול וניהול העסק
merchaot
בזכות הפאנל יצרתי שיתופי פעולה חדשים עם קולגות מהתחום. אין ספק שההשקעה החזירה את עצמה - ובגדול. ממליצה בחום. דקלה היקרה, היה לי לעונג לקחת חלק בפאנל שהפקת. ניכר שכל שלב בתכנון הפאנל תוכנן בקפידה, החל מבחירת המרצים, ועד למערכת המשוכללת שכללה את כל ההרצאות המוקלטות.
דליה סרויה
אימון מכירות לתוצאות
merchaot
דקלה, את טורנדו של חיבורים והרמת אנרגיה. מסורה לעשיה שלך ומתוקתקת מקצועית. פשוט תענוג!
ענת שן
מטפלת גוף-נפש-רוח, מנחת סדנאות מיניות
merchaot
פנו אלי אנשים מלונדון, מניו יורק ומירדן כולם הגיעו בעקבות החשיפה שקיבלתי מהפאנלים של דקלה. דקלה היא אישה מדהימה ומיוחדת שמפיקה פאנלי חשיפת מומחים ברמה מקצועית ביותר. כל כולה רתומה למשימה. דקלה ממוקדת מטרה ונותנת ערך רב למרצים בפאנל. השירות שלה איכותי, העבודה איתה נעימה, סבלנית, מקצועית ומהירה. ממליצה על השירות של דקלה באהבה ענקית. אמן שיהיו עוד אנשים כמוה!
נויה אור יהב
מאמנת אישית מוסמכת לקריירה והגשמה.
merchaot
התוצאות המדהימות של הפאנל היו מעל ומעבר. אני הולך להיות מנוי בפאנלים של דקלה.
אני ממש ממליץ על השירות של דקלה. הכל מתוקתק כמו שצריך. בייחוד, ההסבר שלה על כל התהליך ממש מההתחלה.
תצטרפו לפאנלים של דקלה. פאנלים נהדרים ומתוקתקים.
מנו בן הרוש
מנטור עסקי
merchaot
דקלה הפליאה במקצועיות שלה לאורך כל הדרך. כל שלב לווה בסרטון והסברים מפורטים. הרגשתי שיש לי גם מידע וגם כתובת ובהירות. היא תמיד זמינה און ליין ונותנת מענה מיידי.
הכל מטופל ומתוקתק, וכל זה בנעימות וחביבות גדולה.
היה לי לעונג להכירך.
צביה אוחיון
ייעוץ וליווי עסקי לעסקים קטנים
merchaot
זה הפאנל השני בהפקתך בו אני משתתף, ואני חייב לשבח אותך על העבודה המקצועית, ההנחיה, התמיכה, והתוצאות! לא רק שאני ממליץ בחום לכל בעל עסק להשתתף בפאנלים שאת מארגנת, גם המלצתי באופן אישי לכמה מהחברים שלי. יישר כוח וניפגש בפאנל הבא!
ד"ר שי סולן
מומחה ליישומי NLP במכירות ובמו"מ
merchaot
העזרה והדחיפה של דקלה מידי יום ביומו לקדם את הפאנל, למען כמה שיותר מאזינים וטובתם העליונה, היתה מדהימה. שמחתי מאוד לקחת חלק בפאנל חשיפת המומחים שהוקדש כולו להתפתחות אישית ולשתף בטיפים מעולם התוכן שלי. תודה רבה לדקלה על ארגון הפאנל ועל הזמינות המיידית.
אריאלה פלפל רוזנברג
פסיכותרפיסטית ומלווה נשים בתהליכי שינוי.
merchaot
הנוחות והנגישות בכל צורך שהיה, כולל מענה לצורך הטכנולוגי של המרצים היה נפלא. מודה לך דקלה, על השרות האישי והנעים, מהרגע הראשון שנוצר הקשר בינינו ועד סיום הפאנל. על תגובותייך המהירות והענייניות, על תמיכתך ועידודך, על הפירגון והמוטיבציה שהכנסת בכל המרצים בפאנל. אשמח להצטרף לפאנלים נוספים בהמשך.
טלי אריאל
מטפלת ומנחת קבוצות, הכוונה פנימית וסלילת הדרך ליעוד.
merchaot
דקלה מעניקה לכל אחד מהמשתתפים את הבמה המכובדת שלו. מאוד התרשמתי מהיכולת של דקלה לארגן פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים. דקלה יודעת למנף את העשייה שלה. מעניקה שירות ומענה מצויינים. שמחתי להשתתף בפאנל המומחים שארגנת ואשמח להשתתף גם בעתיד!
מריה טיכונוב
יועצת עסקית, זכיינית מורשת בחברת תכל'ס ליווי עסקי
merchaot
זו חוויה נהדרת לעשות עסקים עם מישהי מקצועית ותקתקנית כמוך. כמה כייף שאת אתנו פה לאורך כל הדרך! תודה על הכל. לחיי שתפ"ים מוצלחים בהמשך.
אוסי זהר
אימון, ייעוץ, וליווי צעירים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז (ADHD).
merchaot
התרשמתי מהעשייה שלך, מהנתינה והמקצועיות. תודה דקלה יקרה. זו היתה התנסות טובה. אפילו שלא נפגשנו אף פעם, תודה רבה על הכל.
גליה בן חיים
מלווה ארגונים וקבוצות בתהליכי בירור והטמעת ערכים, שיתופי פעולה ופיתוח חשיבה יזמית
merchaot
עברנו איתך כמה וכמה פאנלי חשיפת מומחים דיגיטליים ומפאנל לפאנל את משתבחת ומשתדרגת, אנחנו מרגישים את זה בתמיכה שאת נותנת לכל המרצים, ברוח שאת נושפת במפרשינו ובאנרגיות. המון תודה דקלה, נשמה אהובה!
בן ואפרת שומר
מומחים במערכות יחסים וזוגיות, מיניות ותקשורת רגשית.
merchaot
הפאנל היה מאורגן לעילא, מעניין, מרגש, ולך תודה באופן אישי על שירותיות, זמינות, ומקצועיות. כיף לעבוד כך, בהחלט מתעוררת המוטיבציה להמשך שתפ"ים איתך. תודה גדולה דקלה! איזה מזל שיש אותך!
גלית הלר ואמיתי קנריק
מאמנים, מנחי סדנאות ומרצים לזוגיות, הורות ומשפחה בפרק ב'.
merchaot
בהתחלה התלבטתי אם להשתתף בפאנל, מהפחד שלא יניב תוצאות משביעות רצון, אבל הפאנל שהרמת הפתיע מעל ומעבר לכל צפייה! גם בשמחה וכיף ובתחושה משפחתית שמחממת את הלב וגם בתוצאות. תודה לך!
קרן מזור
מפתחת שיטת קרן מזור למגנוט זוגיות טובה ויציבה.
merchaot
זו היתה חוויה שונה ומפתיעה לטובה! הדרבון, התמיכה וההובלה של דקלה פשוט מעוררי השראה. בתוך הטרוף של התקופה העמוסה בעסק, מצאתי את עצמי פעם ראשונה משתתף בפאנל חשיפת מומחים דיגיטלי. תודה על יצירת הקבוצה הנפלאה של מורים מעוררי השראה.
מעוז יעקב
מטפל, מנחה ומרצה קבוצות לקידום מיניות מעצימה ושלום בין המינים
merchaot
תודה רבה לך דקלה. הפאנל והליווי שלך לכל אורכו היו ממש נפלאים, תומכים ומחזקים. מרגיש כאילו כל הזמן היית שם והחזקת את הפאנל באווירה טובה ומרוממת.
ניסים לוי
מאמן למיניות מקרבת ומתחדשת באמצעות מתודולוגיה חדשה וייחודית.
merchaot
פשוט פאנל משובח! אני מנהלת קבוצה סגורה בפייסבוק ומאז שעלינו לאוויר נרשמו מעל 60 בקשות חברות לקבוצה. כולי בהתפעלות והודיה. האווירה הנעימה הורגשה, והמקצועיות לאורך כל הפאנל. דקלה, את מקצוענית ונעימה מאוד, עונה על כל שאלה במיידי. מטפלת בכל דבר במקצועיות ומעל הכול איכפתית ואמינה.
מאיה שוזר בעוז
מלמדת נשים לאהוב את עצמן, לקבל את עצמן ולחגוג את הנשיות והמיניות שלהן.
merchaot
יש לי מלא לייקים חדשים בדף הפייסבוק העסקי שלי וכמה זוגות שהתקשרו לקבוע פגישה! מהרגע שעלינו לאוויר ועד סיום הפאנל נרשמו לי לקבוצה בפייסבוק מעל 80 הרשמות חדשות. פשוט נפלא! היה לי נהדר ומוצלח ביותר! דקלה, את מפיקה מדהימה. תודה רבה!
איילת סלע הררי
מורה בכירה ליוגה נשית ויוגה טנטרה.
merchaot
דאגת להביא לנו קהל רלוונטי!! רק זה שווה כל שקל השקעה בהשתתפות בפאנלים שלך!!! את כל הזמן דחפת אותנו המרצים לעשייה. היית איתנו בתקשורת בקבוצת הווצאפ. כל ההנחיות ששלחת לקבוצת המרצים - נתנו מוטיבציה, שמחה וכוח לפעולה.
המייל עם ההדרכה "הנעה למכירה", ששלחת בסוף הפאנל היה מעולה. איזו השקעה שהכנת אפילו סרטון של מה עושים עכשיו.
לכל אורך הדרך נתת הרגשה של איכות גם כלפי המרצים וגם עבור הצופים שנרשמו לפאנל, שזה מראה על רצינות והשקעה גם בצופים! כמי שהשתתפה בעצמה בכנסים "חינמיים" רבים, את הצלחת לעשות את ההבדל שבהחלט שווה את ההשקעה הכלכלית. כל הכבוד לך, את אלופה אמיתית!!!
אילנה וייס
מפתחת "שיטת הקוד", לאחר 10 שנות מחקר בתחום ריפוי ממחלות ובעיות
merchaot
הדיוק בנושאי הפאנלים, רמת ההדרכות, איכות המשתתפים וכפועל יוצא מכך - איכות וכמות הלידים היא משמעותית ושווה את ההשקעה! מזמן הבנתי ששיתופי פעולה הם הדרך שלי להתקדם והדרך הטובה ביותר היא בכנסים ופאנלים משותפים - שהם win -win לכולם. כשדקלה יוצקת את הנסיון שלה, המקצועיות, היחס והליווי - הרווח הכללי לכולם - כפול ומכוופל. תודה רבה, דקלה. אני מתכננת להמשיך ולהשתתף בפאנלים שלך!
אבישג אמיר
מומחית בטיפול, ריפוי ושיקום של כאבים.
merchaot
בזכות ההרצאה בפאנל פנו אליי לתהליך אישי ורכשו גם קורס דיגיטלי שלי – מספרד (!) - אז ההדים מגיעים רחוק! מעבר לחוויה המאוד עוטפת, מקצועית, מניעה בנעימות, אני בטוח שיהיו עוד מלא הדים להשראה שנתנו כולנו לצופים בהרצאות. תודה על האפשרות להשתתף ותודה על האפשרות להכיר עוד מורים ומורות שעושים טוב לעולם.
ברוך רז
מעורר גברים לחיים שנועדו לחיות

תחומי עיסוק המתאימים להשתתפות בתכנית "הבמה הדיגיטלית":

הורות (אמא – עולם ומלואו, הריון ולידה, חינוך מיני, דור הקשב, גיל ההתבגרות, העצמת ילדים, האצלת סמכויות, דור המסכים / הדיגיטל)

זוגיות (תקשורת מקרבת, אימון זוגי, מערכת יחסים, זוגיות פרק ב’, יצירת זוגיות)

מיניות (חינוך למיניות בריאה, מיניות מקרבת, מיניות למגזר הדתי, מיניות מעשירה)

עסקים (שיווק, מכירות, שיווק באמצעות הרצאות, משפכי שיווק, פרסום באמצעות רשתות חברתיות, פיתוח עסקי)

עסקים מיוחד למאמנים מטפלים ויועצים (שיווק קליניקה, קידום ממומן, סרטוני וידאו)

חינוך פיננסי (השקעות נדלן, שוק ההון, השכלה פיננסית, כלכלת משפחה, עולם הכסף)

התפתחות אישית (ייעוד והגשמה, חישוב מסלול, התפתחות באמצעות קלפים אימוניים, אימון לקריירה, אימון יהודי, אימון מנטלי להצלחה,
אימון תת המודע, בטחון עצמי ואומץ לב)

התפתחות רוחנית (שינוי תודעתי, תבונת הנשמה, מימדים, עולמות שמעבר, תודעת שפע)

בריאות (אסתטיקה, כושר, תזונה, דיאטה, גמילה מסוכר, איזון הורמונלי, אכילה רגשית, בריאות האישה, מיניות האישה בדגש על בריאותה, מיינדפולנס)

דקלה אפשטין – מארגנת, יוצרת ומפיקת ה”במה הדיגיטלית” – מתחייבת לשלב אותך בתכנית הקרובה,
תוך 30 יום מרגע שליחת החומרים באמצעות טופס מקוון עם כל הפרטים שלך.

מה מקבלים בתכנית ומה גובה ההשקעה שלך?

מנוי חודשי מתחדש בבמה הדיגיטלית

כולל גישה לקורס דיגיטלי לבניית הרצאת מומחה
300 ש"ח + מע"מ מנוי חודשי מתחדש
 • מנוי חודשי מתחדש בבמה הדיגיטלית
  השתתפות חוזרת בבמות כל עוד המנוי בתוקף
 • כל אחת מהמתנות שלך תהיה זמינה להרשמה כל עוד המנוי בתוקף! כך נאפשר הרשמה רבה לרשימת התפוצה במשך תקופה ארוכה
 • בניית אוטומציה חכמה שמאפשרת הרשמה אוטומטית של לקוחות פוטנציאלים לתוך מערכת הדיוור שלך
 • גישה לקורס דיגיטלי "איך לבנות הופעת מומחה מוביל בתחומו" כהכנה לקראת השתתפותך בבמה
 • חברות במאגר שיתופי פעולה עסקיים. המאגר משמש אבן דרך לפעילות ומפגשים פרונטליים בין עשרות בעלי עסקים המעוניינים לבצע שיתופי פעולה, ולהכיר בעלי עסקים בתחומים משיקים לשלך.

בונוס למשתתפי התכנית

קורס דיגיטלי מרצים דיגיטלים מובילים

טכניקות ליצירת הרצאה דיגיטלית מובילה שווי הבונוס -
597 ש"ח + מע"מ


סילבוס קורס הבונוס:

איך לבנות הופעת מומחה מוביל בתחומו:

 • כרטיס הביקור שלך כמנחה אורח בכנס דיגיטלי:
 • תמונת מומחה
 • מידע שיווקי עליך
 • איך ליצור כותרת מסקרנת להרצאה
 • תוכן ההרצאה בנקודות שיווקיות
 • בניית ההרצאה שלך על פי תבנית הרצאת מומחה:
 • חלק א’ – החלק החשוב ביותר בהרצאה – הפתיחה –
  • מה קודם למה – הצגה עצמית או “על מה נדבר בהדרכה”?
  • כמה דקות מתוך כל ההדרכה להקדיש לפתיחה?
  • איך שוברים את הקרח עם הצופים?
  • איזו הבטחה בתחילת ההרצאה, תשאיר את הצופה מרותק למסך עד לסיומה?
   חלק ב’ – תוכן ההרצאה –
  • איך מכינים הרצאת תוכן שתעניין, תסקרן, תלהיב את הקהל שלכם? 
  • אפיון תוכן ההרצאה – מה המסר העיקרי שרוצים להעביר?
  • איך יוצרים תוכן שיוצר אמון, הזדהות וסקרנות?
  • האם נכון לשלב סיפורי מקרה, עובדות ומספרים בהרצאה?
   חלק ג’ – סיום ההרצאה –
  • סיכום הדברים – הכרחי או מתיש את הצופה? 
  • מתי הזמן הנכון להזמין את הצופה להגיב,
   לשאול שאלות ולקבל פידבק על ההרצאה.
  • מעמד מכירה – כן, לא – מתי ואיך? 
 • אופן צילום הרצאת מומחה דיגיטלית:
 • צילום הרצאה בעזרים ביתיים
 • שימוש בטלפרומפטר (במחשב או בסמרטפון)
 • סיום ההקלטה והעלאה ליו טיוב
 • איך להגן על הסרטון.
 • מתנה חינמית:
 • מתנה בפורמט PDF
 • מתנה בפורמט וידאו
 • מה המתנה החינמית הנפוצה והממירה הכי הרבה הרשמות?
 • מסר אוטומטי:
 • איך לבנות מסר אוטומטי למי שנרשם לרשימת התפוצה שלך.
 • דוגמא למסר אוטומטי.
 •  דרכים ושיטות לשיווק אורגני של הרצאת המומחה שלך:
 • איך מושכים את הלקוחות המדוייקים להאזין להרצאה שלכם,
  ולזרוע זרעים ליצירת מערכת יחסים איתם?

ועכשיו תורך!

העסק שלך צריך לקבל הרבה יותר הכרה וחשיפה, ומאות נרשמים חדשים לעסק.
וברור לך שהגיע הזמן להגיע להרבה יותר לקוחות.
כאן משריינים מקום להשתתפות בתכנית "הבמה הדיגיטלית"

merchaot
בזכות פאנלי החשיפה של דקלה, מכרתי שירותים בעשרות אלפי שקלים. אני משווק בדיגיטל כבר 5 שנים והפלטפורמה שהקמת הינה ללא ספק הפלטופרמה היעילה ביותר שמצאתי בשוק! הרתימה של כח הקבוצה הוא גאוני. הידע שקיבלנו אחרי שהפאנל ירד מהאויר, על איך למנף את החשיפה הגדולה מהפאנל - היא יקרה ביותר!
שמעון קלסי
בעלים של "אני אגדה" - שעוזרת לאנשים לגלות את השליחות שלהם בחיים, להגשים אותה ולחוות חיי אושר ושלווה
merchaot
הכנסתי 15 אלף ש"ח, קיבלתי 28 פניות חדשות לעסק שלי ועשרות אנשים חדשים שמתעניינים בשירות שלי. כמובן שקיבלתי גם חשיפה מאוד גדולה לקהל היעד שהכי מדויק עבורי, בזכות פאנל המומחים של דקלה.
לילך שוסטר
מלמדת, מלווה, משווקת ועוזרת לעשרות בעלי עסקים להצליח בתחומם
merchaot
ההשתתפות בפאנלי החשיפה של דקלה הביאו לי הרבה לקוחות מאושרים והרבה מאוד כסף! כיף לעבוד עם דקלה. היא עובדת מכל הלב. סופר מקצועית. הלוואי שהיו יותר אנשים שעובדים בצורה הזו. אם אתם רוצים עוד הכרה בעסק שלכם – דברו עם דקלה!
דורון גושן
יזם בנשמתו. בעל נסיון רב ביצירת מוצרים דיגיטליים החל מרגע הרעיון ועד לשיווק והמכירה.
merchaot
השתתפתי כבר בשלושה פאנלי חשיפה ואני אמשיך להשתתף בהם. אני ממליצה בפה מלא, לכל מי שרוצה לבנות את עצמו וליהנות מחשיפה לקהל יעד רלבנטי עבורו ולהגדיל את המכירות – פשוט להשתתף בפאנלים של דקלה. החזרתי את ההשקעה פי 4, בעזרת מכירה של אחד המוצרים שלי. דקלה מפיקה ומארגנת פאנלים, בצורה אתית, חוקית ומקצועית – לכן אני מרגישה שקטה ושלמה ויכולה להשתתף בפאנלים שלה.
ליאת אפריים
מתמחה בכתיבה שיווקית לאינטרנט. מעבירה סדנאות ומפתחת ערכות בנושא כתיבה שיווקית ושיווק
גלילה למעלה דילוג לתוכן